Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Snaps Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $0.81/oz
  • Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Snaps Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $0.81/oz
  • Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Snaps Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $0.81/oz
  • Bowl & Basket Mini Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
  • Quinn PB&J Berry Filled Pretzel Nuggets, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/oz
  • Quinn PB&J Berry Filled Pretzel Nuggets, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/oz
  • Quinn PB&J Berry Filled Pretzel Nuggets, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $1.00/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Rods Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Real Peanut Butter Filled Pretzel Pieces, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.52/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Nuggets Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Nuggets Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Nuggets Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Pumpernickel Sticks Pretzels 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Snack Factory Pretzel Crisps Original Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
    was $7.09
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Utz Braided Honey Wheat Twists Pretzels, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pretzelized Snacks Sea Salt Pretzel Snackers, 0.75 oz, 10 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.87/oz
  • Pretzelized Snacks Sea Salt Pretzel Snackers, 0.75 oz, 10 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.87/oz
  • Pretzelized Snacks Sea Salt Pretzel Snackers, 0.75 oz, 10 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.87/oz
  • Snyder's of Hanover Gluten Free Mini Pretzels, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.19
    $0.65/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Classic Mini Twists Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzels Sticks, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.19
    $0.65/oz
  • Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzels Sticks, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.19
    $0.65/oz
  • Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzels Sticks, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.19
    $0.65/oz
  • Snyder's of Hanover Rounds Butter Flavored Mini Pretzel Balls, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
  • Snyder's of Hanover Low Fat Thins Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.32/oz
  • Snyder's of Hanover Sour Cream & Caramelized Onion Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.19
    $0.46/oz
  • 3 for $9.00
    Herr's Authentic Sourdough Pub Style Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Pretzel Shells, 10 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Splits Extra Dark Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Utz Wheels Classic Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pretzelized Snacks Sea Salt Pretzel Pita Chips Party Size!, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.64/oz
  • On Sale!
    Utz Sourdough Specials Original Pretzels, 25.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Mini Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $0.81/oz
  • Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Mini Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $0.81/oz
  • Snyder's of Hanover 100 Calorie Pack Mini Pretzels, 0.92 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.49
    $0.81/oz
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Parmesan Garlic Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Snack Factory Pretzel Crisps Everything Pretzel Crackers Party Size, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
    was $7.09
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Honey Mustard Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Peanut Butter Filled Pretzels, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.23/oz
  • Snack Factory Bites Sea Salt Baked Pretzel Snacks, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.49
    $0.61/oz
  • Snyder's of Hanover Gluten Free Honey Mustard & Onion Pretzel Sticks, 7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.74/oz