Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Excellence 95% Cocoa Dark Chocolate, 2.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.89
    $2.10/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Milk Chocolate with Raisins & Almonds, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Twizzlers Twists Hershey's Chocolate Candy, 12 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate Bar, 1.45 oz, 6 count
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $1.15/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • SKITTLES Wild Berry Chewy Candy Theater Box
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.48/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Milk Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.48/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Caramel Full Size, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.19/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Caramel Full Size, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.19/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Caramel Full Size, 1.4 oz, 6 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.19/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 10.6 oz

    Open Product Description
    $17.99
    $1.70/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • Chocolove Raspberries in Dark Chocolate, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.89
    $1.22/oz
  • SOUR PATCH KIDS Watermelon Soft & Chewy Gummy Candy
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
  • Bowl & Basket Specialty 72% Dark Chocolate Bar, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz
  • 2 for $5.00
    Darrell Lea Soft Strawberry Flavored Australian Licorice, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • SweeTarts Twisted Rainbow Punch Soft & Chewy Ropes Candy, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
  • 2 for $4.40
    Life Savers Wint O Green Mints, 6.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.39
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    100 Grand Rich Caramel Milk Chocolate Crispy Crunchies Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    M&M'S Milk Chocolate Candies Fun Size, 10.53 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Rolo Creamy Caramels Wrapped in Rich Chocolate Candy Share Pack, 9.5 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.74/oz
  • Whoppers The Original Malted Milk Balls, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.34/oz
  • Wiley Wallaby Soft & Chewy Classic Red Natural Strawberry Flavored Licorice, 10 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.69
    $0.47/oz
  • Divine Smooth Dark Chocolate with Raspberries, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.99
    $2.00/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Milk Chocolate with Almonds XL, 16 count, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate, XL, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th