Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Original French Vanilla Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Siggi's Strawberry Banana Lowfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.19
    $0.41/oz
  • PROfeel Chocolate Protein Pudding, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • Siggi's Vanilla Whole Milk Yogurt, 24 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.29
    $0.30/oz
  • PROfeel Creamy Caramel Protein Pudding, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • La Yogurt Probiotic Piña Colada Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Siggi's Mixed Berries Strained Whole-Milk Yogurt, 4.4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.19
    $0.50/oz
  • Yoplait Whips! Strawberry Mist Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.22/oz
  • Yoplait Original Mixed Berry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Brown Cow Cream Top Cherry Vanilla Whole Milk Yogurt 5.3 oz. Cup
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • Oui by Yoplait Coconut Blended Whole Milk French Style Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.89
    $0.38/oz
  • PROfeel Mint Chocolate Protein Pudding, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • Yoplait Original Cherry Orchard Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Light Very Vanilla Fat Free Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Icelandic Provisions Thick & Creamy Low Fat Plain Skyr Traditional Icelandic Yogurt, 30 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.22/oz
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Cherry Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • La Yogurt Original Strawberry Banana Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Dannon Light + Fit Original Cherry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Bowl & Basket Plain Nonfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
  • Brown Cow Cream on Top Maple Whole Milk Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • La Yogurt Original Raspberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • La Yogurt Probiotic Blueberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Oui by Yoplait Strawberry Fruit on the Bottom Whole Milk French Style Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $0.38/oz
  • On Sale!
    Dannon Strawberry Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.70
    $0.13/oz
    was $0.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • La Yogurt Sabor Latino Probiotic Formula Banana Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait by Oui Vanilla & Chocolate Creamy Whole Milk Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.89
    $0.38/oz
  • On Sale!
    Dannon Peach Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.70
    $0.13/oz
    was $0.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Oui by Yoplait Mocha & Chocolate Creamy Whole Milk Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $0.38/oz
  • 2 for $14.49
    YoCrunch M&M's and Oreo Vanilla Lowfat Yogurt, 6 oz, 8 count

    Open Product Description
    $7.99
    $2.66/lb
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • La Yogurt Rich & Creamy Vanilla Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz