Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Country Crock Homestyle Unsalted Butter 79% Plant-Based Oil Spread, 4 count, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.35/oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties Value Pack, 8 count, 20 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $10.99
    $0.55/oz
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/fl oz
  • MorningStar Farms Savory Garden Veggie Vegan Burgers, 4 count, 9.5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $5.99
    $0.63/oz
  • Silk Dairy-Free Almond Creamer, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.10/fl oz
  • 3 for $5.00
    Jamaican Choice Coconut Milk, 13.5 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $1.67
    $0.12/fl oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Silk Dairy-Free Vanilla Soymilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • Califia Farms Unsweetened Vanilla Almondmilk 48 fl oz.
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.10/fl oz
  • Smart Balance Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.41/oz
  • Wholesome Pantry Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.89
    $0.05/fl oz
  • Smart Balance Low Sodium Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.41/oz
  • Silk Dairy-Free Vanilla Soymilk Yogurt Alternative, 24 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $8.49
    $0.35/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $2.38 each
  • MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/fl oz
  • Wholesome Pantry Organic Original Soymilk, half gallon
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.05/fl oz
  • Silk Vanilla Almondmilk Yogurt Alternative, 5.3 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.05/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's California Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Mush Dark Chocolate Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Califia Farms Organic Vanilla Almondmilk, 48 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $6.49
    $0.14/fl oz
  • Silk Dairy-Free Plain Soymilk Yogurt Alternative, 24 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $8.49
    $0.35/oz
  • Planet Oat Vanilla Oatmilk, 52 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.08/fl oz
  • Ripple Kids Original Plant-Based Milk
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $6.89
    $0.14/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Nasoya Extra Firm Organic Tofu, 14 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.79
    $0.20/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Silk Dairy-Free Vanilla Almond Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • Gardein Plant-Based Turk'y Roast, 35.2 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $19.79
    $0.56/oz
  • Silk Unsweet Vanilla Almondmilk Yogurt Alternative, 24 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.99
    $0.33/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk Coconutmilk Blend, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/fl oz
  • House Foods Organic Tofu, 12 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.29
    $0.23/oz
  • So Delicious Dairy Free Blueberry Coconut Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • Silk Original Coconutmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.69
    $0.09/fl oz