Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Eggland's Best Classic Large White Eggs, 12 Count

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33 each
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Kidfresh Chicken Meatballs, 8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • MorningStar Farms Original Vegan Sausage Patties Value Pack, 12 count, 16 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $10.99
    $0.69/oz
  • McCafé Premium Roast Medium Coffee K-Cup Pods Value Pack, 32 count, 11.04 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $27.99
    $2.54/oz
  • Cabot Premium Selected New York Extra Sharp Cheddar Cheese, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Jimmy Dean Premium Hickory Smoked Thick Cut Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.44/oz
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Nathan's Famous Jumbo Crinkle Cut French Fries!, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.79
    $3.31/lb
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Keurig Coffee Collective Medium-Dark Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $2.56/oz
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Red Gold RedPack Basil, Garlic & Oregano Crushed Tomatoes in Puree, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.11/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cabot Creamery Horseradish Cheddar Cheese, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
  • Jimmy Dean Premium Applewood Smoked Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.44/oz
  • Shady Brook Farms 85% Lean 15% Fat Ground Turkey, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $16.98
    $8.49/lb
    was $17.98
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Multi Grain Lightly Sweetened Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Peanut Oil, 3 gal
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $55.99
    $18.66/fl oz
  • Red Gold RedPack Whole Peeled Plum Tomatoes in Puree, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.11/oz
  • Quaker Chewy Granola Bars Chocolate Chip 6.7 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.19
    $0.63/oz
  • 2 for $4.00
    Skippy No Sugar Added Chunky Peanut Butter Spread, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Fresh White Eggs, Large, 12 Count, 24 oz
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $1.89
    $0.16 each
  • Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.49
    $0.36/oz
  • Tuscan Whole Milk, half gal
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.89
    $0.06/fl oz
  • Bowl & Basket Whole Milk, half gallon
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $5.98/gal
  • Driscoll's Organic Strawberries, 1 lb
    Organic
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99
  • Quaker Chewy Granola Bars Less Sugar Chocolate Chip 0.84 Oz, 8 Ct
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.19
    $0.63/oz
  • Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.20/oz
  • 3 for $5.00
    Jamaican Choice Coconut Milk, 13.5 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $1.67
    $0.12/fl oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Whole Milk, one gallon
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $4.99/gal
  • Fresh Express Spinach, 8 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99