Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fruit by the Foot Duos Watermelon & Lemonade Fruit Flavored Snacks, 0.75 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.79
    $0.84/oz
  • RUSSELL STOVER Dubai Style Pistachio & Kataifi in Milk Chocolate Candy Bar, 1.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.72/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Milk Chocolate with Almonds Bars Snack Size, .45 oz, 4 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.99/oz
  • Butterfinger Chocolatey, Peanut-Buttery, Full Size Candy Bars, 1.9 oz each
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.94/oz
  • 2 for $3.00
    Wrigley's Extra Spearmint Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.00
    RUSSELL STOVER Halloween Milk Chocolate Marshmallow Candy Bar Pumpkin, 1.3 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.67
    $1.28/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Spice Drops, 9 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.19/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • 2 for $3.00
    M&M's Peanut Chocolate Candies, 1.74 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Family Size, 18.08 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • On Sale!
    Blobs Passionfruit - Pineapple Gummy Candy, 1.8 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.66/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Tic Tac Freshmints, 100 count, 1.7 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ice Breakers Ice Cubes Spearmint Sugar Free Gum, 40 count

    Open Product Description
    $3.99
    $0.10 each
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Confetteria Raffaello Almond Coconut Treat, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.51/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Dark Chocolate Almond Butter Cups, 2 count, 1.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $1.64/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Sharing Size, 10.05 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • Mid-Day Squares Cookie Dough Chocolate + Functional Bar, 1.16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.15/oz
  • Unreal Dark Chocolate Caramel Peanut Nougat Bar, 3.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $1.76/oz
  • Chocolove Almonds & Sea Salt in Strong Dark Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.49
    $1.40/oz
  • 2 for $3.00
    Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hu Simple Milk Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ice Breakers Ice Cubes Wintergreen Sugar Free Gum, 40 count

    Open Product Description
    $3.99
    $0.10 each
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $1.34/oz
  • Lindt Lindor White Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $1.34/oz
  • Cortes Chocolate, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
  • Haribo Goldbears Gummi Candy Party Size, 28.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $8.29
    $0.29/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Specialty Toffee Pretzel Sea Salt Milk Chocolate Bar, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz