Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Tender Turkey Feast Kitten Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Blue Tastefuls Salmon Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 1.3 oz, 2 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.69/oz
  • Blue Tastefuls Salmon Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 1.3 oz, 2 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.69/oz
  • Blue Tastefuls Salmon Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 1.3 oz, 2 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.69/oz
  • locked-in price
    Purina Friskies Paté Favorites Seafood & Chicken Cat Food, 5.5 oz, 40 count

    Open Product Description
    $32.99
    $2.40/lb
    was $39.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Chicken & Tuna Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chopped Grill Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chopped Grill Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chopped Grill Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef & Liver Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Liver & Chicken Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Liver & Chicken Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Liver & Chicken Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Poultry Platter Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Sea Captain's Choice Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Turkey & Giblets Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Seafood Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 30 Count

    Open Product Description
    $34.99
    $6.21/lb
  • Purina Fancy Feast Seafood Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 30 Count

    Open Product Description
    $34.99
    $6.21/lb
  • Purina Fancy Feast Seafood Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 30 Count

    Open Product Description
    $34.99
    $6.21/lb
  • Purina Friskies Poultry Paté Favorites Cat Food, 5.5 oz, 32 Count

    Open Product Description
    $28.99
    $2.64/lb
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Cod Sole & Shrimp Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Beef Feast in Gravy Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Savory Salmon Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Chicken & Beef Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $5.33/lb
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $1.00 each
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Poultry & Beef Classic Paté Collection Gourmet Cat Food, 3 oz, 24 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $0.33/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Freshpet Chicken & Beef Recipe Slice & Serve Pâté Cat Food, 1 lb

    Open Product Description
    $4.99
    $4.99/lb
  • Sheba Perfect Portions Soft Paté Premium Kitten Food Variety Pack, 1.32 oz, 24 count

    Open Product Description
    $17.49
    $0.55/oz
  • Sheba Perfect Portions Soft Paté Premium Kitten Food Variety Pack, 1.32 oz, 24 count

    Open Product Description
    $17.49
    $0.55/oz
  • Sheba Perfect Portions Soft Paté Premium Kitten Food Variety Pack, 1.32 oz, 24 count

    Open Product Description
    $17.49
    $0.55/oz
  • 9Lives Kitten Pate with Real Ocean Fish & Tuna Cat Food, 5.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.49
    $0.16/oz
  • Purina Fancy Feast Paté Natural White Meat Chicken Recipe Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.29
    $0.43/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Turkey & Giblets Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Country Style Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mariner's Catch Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Ocean Whitefish & Tuna Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Reveal Entrées Tuna Fillet with Salmon Recipe Paté Complete Cat Food, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th