Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lotus Biscoff Cookies Family Pack, 13.2 oz

    Open Product Description
    $6.29
    $0.48/oz
  • Lotus Biscoff Cookies Family Pack, 13.2 oz

    Open Product Description
    $6.29
    $0.48/oz
  • Lotus Biscoff Cookies Family Pack, 13.2 oz

    Open Product Description
    $6.29
    $0.48/oz
  • On Sale!
    Chips Ahoy! Original Real Chocolate Chip Cookies, 13 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • BARNUM'S Original Animal Crackers, Mini Crackers, Kids Snacks, 10 Snack Packs
    Sponsored
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • BARNUM'S Original Animal Crackers, Mini Crackers, Kids Snacks, 10 Snack Packs
    Sponsored
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • BARNUM'S Original Animal Crackers, Mini Crackers, Kids Snacks, 10 Snack Packs
    Sponsored
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • TEDDY GRAHAMS Honey Graham Snacks, 10 Kids Snack Packs
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • Oreo/Nutter Butter/Chips Ahoy! Cookies, 1 oz, 10 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • NILLA Wafers Mini Cookies, Vanilla Wafers, 10 Snack Packs
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • NILLA Wafers Mini Cookies, Vanilla Wafers, 10 Snack Packs
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • NILLA Wafers Mini Cookies, Vanilla Wafers, 10 Snack Packs
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz
  • Sweetzels Spiced Wafers Cookies, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Oreo Chocolate Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 2.12 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.33/oz
  • On Sale!
    Chips Ahoy! Chewy Cookies, 13 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chips Ahoy! Crunchy Candy Blasts Cookies, 12.4 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.35/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chips Ahoy! Crunchy Candy Blasts Cookies, 12.4 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.35/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chips Ahoy! Crunchy Candy Blasts Cookies, 12.4 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.35/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Nutter Butter Peanut Butter Sandwich Cookies, 1.9 oz, 10 count
    Sponsored
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.39/oz
  • On Sale!
    CHIPS AHOY! Reese's Peanut Butter Cup Chocolate Chip Cookies, 9.5 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.45/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pepperidge Farm Milano Mango White Chocolate Distinctive Cookies, 15 count, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.84/oz
  • 2 for $10.00
    Tate's Bake Shop Chocolate Chip Cookies, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.30
    $0.76/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Tate's Bake Shop Chocolate Chip Cookies, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.30
    $0.76/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Tate's Bake Shop Chocolate Chip Cookies, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.30
    $0.76/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Goya Chocolate Maria Cookies, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.21/oz
  • On Sale!
    Lotus Biscoff Cookies, 8.8 oz
    Sponsored
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.45/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bahlsen Choco Leibniz Dark Chocolate Butter Biscuit, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $1.13/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chips Ahoy! Original Real Chocolate Chip Cookies, 1.55 oz, 10 count
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.48/oz
  • Oreo Double Stuf Chocolate Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 2.71 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.31/oz
  • Pepperidge Farm Farmhouse Thin & Crispy Dark Chocolate Chip Cookies, 14 count, 6.9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.85/oz
  • Oreo Dark Chocolate Flavor Creme Chocolate Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 1 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.35/oz
  • Oreo Peanut Butter Flavor Creme Chocolate Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 1 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.35/oz
  • Pepperidge Farm Milano Milk Chocolate Distinctive Cookies, 15 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.89
    $0.98/oz
  • Daelmans The Authentic Dutch Caramel Stroopwafels, 8 count, 10.94 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.64/oz
  • Daelmans The Authentic Dutch Caramel Stroopwafels, 8 count, 10.94 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.64/oz
  • Daelmans The Authentic Dutch Caramel Stroopwafels, 8 count, 10.94 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.64/oz
  • belVita Breakfast Bars Biscuits, Pumpkin Spice, 5 Packs (4 Biscuits Per Pack)
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • On Sale!
    CHIPS AHOY! Chewy Chocolate Chip Cookies with Reese's Peanut Butter Cups, 9.5 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.45/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    CHIPS AHOY! Chunky Fudgy Chocolate Chip Cookies, 11.75 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.37/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Nonni's Bakery Triple Chocolate Biscotti, 8 count, 6.88 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.58/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Barnum's Animals Crackers, 8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • CHIPS AHOY! Original Chocolate Chip Cookies, Family Size, 18.2 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.33/oz
  • Nabisco Chips Ahoy! Hershey's Chewy Fudge Filled Soft Cookies Family Size, 14.85 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Pepperidge Farm Captiva Soft Baked Dark Chocolate Cookies, 8 count, 8.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.68/oz
  • Nabisco Oreo Thins Lemon Flavor Creme Sandwich Cookies Family Size, 11.78 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.48/oz
  • Oreo Golden Double Stuf Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 2.71 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.31/oz
  • Oreo Golden Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 2.12 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.33/oz
  • Oreo Mega Stuf Chocolate Sandwich Cookies Family Size, 1 lb 1.6 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.89
    $0.33/oz