Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Catfish Nuggets
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99/lb
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Live Lobster, Average Weight  1.1 lb

    Open Product Description
    $16.49 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Claw Crab Meat, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Fresh Seafood Department Fresh Large Shrimp, 1 pound

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Seafood Department Fresh Large Shrimp, 1 pound

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Seafood Department Fresh Large Shrimp, 1 pound

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Flounder Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • North Coast Seafoods Culinary Reserve Premium Hand Picked Claw Crab Meat, 16 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $17.99
    $17.99/lb
  • Ocean Legacy Claw Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $17.99
    $1.12/oz
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Louis Kemp Flake Style Crab Delights, 8 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Trans Ocean Chunk Style Classic Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Trans Ocean Flake Style Classic Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Trans Ocean Flake Style Classic Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Trans Ocean Flake Style Classic Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Farm Raised Fresh Whole Rainbow Trout, Fully Cleaned
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Rainbow Trout Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99 avg/ea
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Bowl & Basket Thaw & Serve Cocktail Shrimp, 20 - 23 shrimp 10 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Fresh Norwegian Salmon Portion, 5 oz
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh White Bass
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Cherrystone Clams, 12 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Frozen Seafood Department Swai Fillet, 1 pound

    Open Product Description
    $4.99/lb
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Middleneck Clams, 36 count
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
  • Fresh Wild Caught Snapper
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh Swordfish Steak

    Open Product Description
    $16.99/lb
    $16.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Live #2 Male Crabs, 1 each

    Open Product Description
    $4.99
  • Sea Star Seafoods Choice Boned Salted Codfish, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.99
    $1.06/oz
  • Fresh Arctic Char Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $17.99/lb
    $17.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wild Caught Bay Scallops, Previously Frozen
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    was $17.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight