Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Salmon in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
    was $25.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
    was $25.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
    was $25.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Delectables Bisque Lickable Treat for Cats with Chicken, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Adult Cat Multi-Protein Salmon & Ocean Fish Recipe Food for Cats, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $35.99
    $7.20/lb
  • Delectables Lickable Treat Gravy with Chicken For Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • Delectables Lickable Treat Gravy with Chicken For Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • Delectables Lickable Treat Gravy with Chicken For Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tuna Feast in Gravy Grilled Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Chicken & Tuna in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Chicken & Tuna in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Chicken & Tuna in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • On Sale! Limit 4
    INABA Churu Chicken Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizers Flaked Tongol Tuna Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizers Flaked Tongol Tuna Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizers Flaked Tongol Tuna Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizers Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Delectables Stew Lickable Treat for Cats with Tuna & Whitefish, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizers Light Meat Tuna Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Tender Turkey Feast Kitten Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Chicken in Gravy with Liver Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Friskies Paté Favorites Seafood & Chicken Cat Food, 5.5 oz, 40 count

    Open Product Description
    $32.99
    $2.40/lb
    was $39.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups Cat Food with Flaked Chicken in a Velvety Tuna Broth, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Beef Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Beef in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Chicken Breast in Broth Kitten Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Chicken Breast in Broth Kitten Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Chicken Breast in Broth Kitten Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Wild Salmon Primavera Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Step Clean Care Crystals Litter, 8 lb

    Open Product Description
    $26.99
    $0.21/oz
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Sockeye Salmon in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Meaty Bits Gourmet Grill in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Chicken & Tuna Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Friskies Shreds Cat Food, 5.5 oz, 40 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $32.99
    $0.15/oz
    was $39.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Scoop Away Multi-Cat Meadow Fresh Scent Clumping Cat Litter Value Size, 9.5 lb, 4 count

    Open Product Description
    $22.99
    $0.60/lb
  • locked-in price
    Delectables Lickable Treat Bisque for Cats Variety Pack, 1.4 oz, 12 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $12.99
    $9.28/oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Tuna Primavera with Tomatoes, Carrots & Spinach Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chopped Grill Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th