Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Eggo Minis Chocolatey Chip Pancakes, 5 count, 8.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
  • Eggo Minis Chocolatey Chip Pancakes, 5 count, 8.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
  • Eggo Minis Chocolatey Chip Pancakes, 5 count, 8.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
  • On Sale! Limit 4
    De Wafelbakkers Buttermilk Pancakes, 18 count, 1 lb 8.8 oz
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Maple Flavored Vegan Sausage Patties, 6 count, 8 oz
    Sponsored
    High Protein
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Maple Flavored Vegan Sausage Patties, 6 count, 8 oz
    Sponsored
    High Protein
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Maple Flavored Vegan Sausage Patties, 6 count, 8 oz
    Sponsored
    High Protein
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Eggo Minis Birthday Cake Pancakes, 1.69 oz, 5 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
  • Eggo Strawberry Delight Protein Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $0.51/oz
  • Eggo Chocolate Chip Brownie Protein Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $0.51/oz
  • Eggo Chocolate Chip Brownie Protein Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $0.51/oz
  • Eggo Chocolate Chip Brownie Protein Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $0.51/oz
  • Jones Dairy Farm Golden Brown All Natural Pork Sausage, 10 count, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.53/oz
  • Eggo Blueberry Waffles, 10 count, 12.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.28/oz
  • On Sale! Limit 4
    De Wafelbakkers Blueberry Pancakes, 18 count, 1 lb 8.8 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jimmy Dean® Protein Breakfast Bowl Chipotle Chicken & Scrambled Egg Frozen - 7.22 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.68/oz
  • Jimmy Dean® Protein Breakfast Bowl Chipotle Chicken & Scrambled Egg Frozen - 7.22 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.68/oz
  • Jimmy Dean® Protein Breakfast Bowl Chipotle Chicken & Scrambled Egg Frozen - 7.22 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.68/oz
  • Eggo Buttermilk Vanilla Protein Waffles, 10 count, 12.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $0.51/oz
  • Jones Dairy Farm Golden Brown All Natural Turkey Sausage Patties, 4 count, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.69
    $0.74/oz
  • Jimmy Dean Sausage, Egg & Cheese Croissant Breakfast Sandwiches
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.29
    $0.46/oz
  • Banquet Brown'N Serve Lite Original Fully Cooked Sausage Links, 10 count, 6.4 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.36/oz
  • Banquet Brown'N Serve Lite Original Fully Cooked Sausage Links, 10 count, 6.4 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.36/oz
  • Banquet Brown'N Serve Lite Original Fully Cooked Sausage Links, 10 count, 6.4 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.36/oz
  • Veggies Made Great Loaded Breakfast Potato Bakes, 6 count, 12 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • 2 for $12.59
    Eggo Blueberry Waffles Jumbo Pack, 40 count, 49.3 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.29
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Eggo Buttermilk Waffles Family Pack, 24 count, 29.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.69
    $0.26/oz
  • On Sale! Limit 4
    De Wafelbakkers Buttermilk Mini Pancakes, 60 count, 1 lb 5.2 oz
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.50/lb
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Eggo Buttermilk Waffles, 10 count, 12.3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.28/oz
  • Bowl & Basket Homestyle Waffles, 10 count, 10.9 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
  • Banquet Brown 'N Serve Beef Fully Cooked Sausage Links, 10 count, 6.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.44/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Just Crack an Egg Protein Packed Scramble Kit, 2.25 oz
    locked-in price
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.88/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Just Crack an Egg Ultimate Scramble Kit, 3 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.66/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Food For Life Ezekiel 4:9 Cinnamon Raisin English Muffins, 6 count, 16 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.69
    $0.61/oz
  • Food For Life Ezekiel 4:9 Cinnamon Raisin English Muffins, 6 count, 16 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.69
    $0.61/oz
  • Food For Life Ezekiel 4:9 Cinnamon Raisin English Muffins, 6 count, 16 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.69
    $0.61/oz
  • Jimmy Dean Delights English Muffin Sandwiches Turkey Sausage, Egg White & Cheese, 20.4 Oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.49/oz
  • Eggo Chocolatey Chip Waffles, 24 count, 29.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.69
    $0.26/oz
  • Burnbrae Farms Egg Bites! Cheese and Bacon Gluten Free Mini Frittatas, 11.85 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.29
    $0.70/oz
  • Kodiak Maple Pancake Sausage, Egg & Mild Cheddar Cheese Sandwich, 5.36 oz, 2 count
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.69
    $0.72/oz
  • Kodiak Maple Pancake Uncured Bacon, Egg & Colby Jack Cheese Sandwich, 4.62 oz, 2 count
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.69
    $0.83/oz
  • Bowl & Basket Sausage, Egg & Cheese on Croissant Sandwiches, 4.5 oz, 4 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.38/oz
  • Eggo Blueberry Protein Pancakes, 12 count, 14.8 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $0.43/oz
  • Premier Protein Chocolate Chip Protein Waffles, 8 count, 9.87 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
  • Eggo Blueberry Protein Waffles, 10 count, 12.3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $0.51/oz
  • Kodiak Cakes Power Waffles Protein-Packed Chocolate Chip Waffles, 8 count, 10.72 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.29
    $0.68/oz
  • Kodiak Cinnamon Protein-Packed French Toast Sticks, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.19
    $0.50/oz