Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 12 lbs
    Fresh Golden Delicious Apples Tote Bag

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.55 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 12 lbs
    Fresh Golden Delicious Apples Tote Bag

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.55 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 12 lbs
    Fresh Golden Delicious Apples Tote Bag

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.55 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket McIntosh Apples, 3 lb bag
    locked-in price
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wholesome Pantry Organic Honeycrisp Apples, 3 lb bag
    Organic
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99
  • Wholesome Pantry Organic Honeycrisp Apples, 3 lb bag
    Organic
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99
  • Wholesome Pantry Organic Honeycrisp Apples, 3 lb bag
    Organic
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99
  • On Sale!
    Fresh Honeycrisp Apple

    Open Product Description
    $0.72 avg/ea
    $2.29/lb
    was $0.93 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Stemilt Lil Snappers Gala Apples, 3 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
  • Chiquita Bites Peeled Juicy Red Apple, 1.8 oz, 5 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $2.77/oz
  • Chiquita Bites Peeled Juicy Red Apple, 1.8 oz, 5 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $2.77/oz
  • Chiquita Bites Peeled Juicy Red Apple, 1.8 oz, 5 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $2.77/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Gala Apples, 3 lb bag
    locked-in price
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Golden Delicious Apples, 3 lb bag
    locked-in price
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Cosmic Crisp Apple

    Open Product Description
    $1.50 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Red Delicious Apple

    Open Product Description
    $0.87 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Red Delicious Apple

    Open Product Description
    $0.87 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Red Delicious Apple

    Open Product Description
    $0.87 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Stemilt Lil Snappers Granny Smith Apples, 3 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
  • Fresh Granny Smith Apple

    Open Product Description
    $1.24 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 12 lbs
    Fresh Gala Apples Tote Bag

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.55 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 12 lbs
    Fresh McIntosh Apples Tote Bag

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.55 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 12 lbs
    Fresh McIntosh Apples Tote Bag

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.55 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 12 lbs
    Fresh McIntosh Apples Tote Bag

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.55 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Pink Lady Apples, 3 lb bag
    Organic
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $6.49
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Red Delicious Apples, 3 lb bag
    locked-in price
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Rockit Crisp Sweet Miniature Apples, 2 lb bag

    Open Product Description
    $3.99
  • Fresh Fuji Apple

    Open Product Description
    $0.62 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Snapdragon Apples, 2 lb bag
    Vegan
    Low Sodium
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
  • Tastee Caramel Apples, 3 count, 10.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
  • Tastee Jelly Apples, 3 count, 10.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $2.16 each
  • Fresh Envy Apple

    Open Product Description
    $1.50 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Pink Lady Apple

    Open Product Description
    $1.00 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Stemilt Lil Snappers Fuji Apples, 3 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
  • Stemilt Lil Snappers Fuji Apples, 3 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
  • Stemilt Lil Snappers Fuji Apples, 3 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
  • Fresh Gala Apple

    Open Product Description
    $1.00 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Tastee Caramel Apple, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.66/oz
  • Stemilt Lil Snappers Honeycrisp Apples, 3 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Gala Apples, 3 lb bag
    Organic
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $6.49
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Granny Smith Apples, 3 lb bag
    Organic
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $6.49
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Honeycrisp Apples, 2 lb bag
    Vegan
    Low Sodium
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99