Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Like Air Classic Puffcorn Snack Pack, .5 oz, 8 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.25/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls Party Size, 13 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls Party Size, 13 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Baked Cheese Curls Party Size, 13 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • LesserEvil Space Balls Buffalo Cheddar Flavor Light + Fluffy Corn Puffs, 7 oz
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.19
    $0.88/oz
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • LesserEvil Space Balls Real Organic Cheddar Light + Fluffy Corn Puffs, 7 oz
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.19
    $0.88/oz
  • LesserEvil Space Balls Real Organic Cheddar Light + Fluffy Corn Puffs, 7 oz
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.19
    $0.88/oz
  • LesserEvil Space Balls Real Organic Cheddar Light + Fluffy Corn Puffs, 7 oz
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.19
    $0.88/oz
  • Parks Famous Flavor Tender Style Original Pork Cracklins Chicharrones, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.59
    $0.72/oz
  • On Sale!
    Herr's Cheese Balls, 17 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.40/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Jalapeño Poppers Flavored Cheese Curls, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Dill Pickle Flavored 8 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chester's Puffed Corn Snacks Cheese Flavored 4 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • Like Air White Cheddar Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Like Air White Cheddar Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Like Air White Cheddar Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • On Sale!
    Wise Flavored Onion Rings, 5.85 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.68/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • LesserEvil Space Balls Rocket Ship Ranch Flavor Light + Fluffy Corn Puffs, 7 oz
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.19
    $0.88/oz
  • On Sale!
    Utz Baked Cheddar Cheese Balls, 23 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 15 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Party Size!, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Cheddar Jalapeno Flavored 8 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks Flamin Hot Dill Pickle, 8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Baked Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Limon 7 5/8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.52/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Herr's Smoked Barbecue Flavored Pork Rinds, 3 3/4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Herr's Smoked Barbecue Flavored Pork Rinds, 3 3/4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Herr's Smoked Barbecue Flavored Pork Rinds, 3 3/4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Golden Flake Old Fashioned Chicharrones Fried Pork Skins, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
  • Herr's Foods Inc. Cheese Curls Chips, 1.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.75
    $0.60/oz
  • Grab & Go Popcorn & Puffs, 18 count, 10.8 oz

    Open Product Description
    $12.69
    $1.18/oz
  • Hippeas Vegan White Cheddar Flavored Chickpea Puffs Party Size, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.79
    $1.22/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.80/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 1 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $1.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Creamy & Mellow White Cheddar Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Tangy & Zesty Tomato Basil Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 7/8 Oz, 8 Count
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.99
    $1.00/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 27th