Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Sea Salt Caramel Dark Chocolate, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.18/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Sea Salt Caramel Dark Chocolate, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.18/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Sea Salt Caramel Dark Chocolate, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.18/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ghirardelli Intense Dark Chocolate Squares, 72% Cacao, 4.1 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.95/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Caramels & Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Truffles in Milk, Dark & White Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Royal Dark Dark Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Excellence Sea Salt Dark Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $2.00/oz
  • Tony's Chocolonely 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.02/oz
  • Tony's Chocolonely 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.02/oz
  • Tony's Chocolonely 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $1.02/oz
  • RUSSELL STOVER Chocolate Covered Nuts in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.67/oz
  • Demet's Turtles Original Pecan Bites, 6.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $4.99
    $0.79/oz
  • SkinnyDipped Dark Chocolate Cocoa Almonds, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Godiva Signature 72% Cacao Dark Chocolate Mini Bars, 8 count, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $1.38/oz
  • Godiva Signature 72% Cacao Dark Chocolate Mini Bars, 8 count, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $1.38/oz
  • Godiva Signature 72% Cacao Dark Chocolate Mini Bars, 8 count, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $1.38/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Caramello Milk Chocolate & Creamy Caramel Chocolate Bar, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Roast Almond Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.85/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Squares Caramel Milk Chocolate, 12.7 oz

    Open Product Description
    $14.99
    $1.18/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • WHITMAN'S SAMPLER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 10 oz.
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.50/oz
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 9 count, 3.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $9.99
    $2.63/oz
  • Sanders Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $1.21/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $1.55/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $1.55/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 5.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.19
    $1.55/oz
  • BeeMax Dubai Style Chocolate Cones, 4.24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $1.88/oz
  • BeeMax Dubai Style Chocolate, 4.24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.99
    $1.88/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel Milk Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Squares, 86% Cacao, 4.12 Oz Bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.94/oz
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz
  • Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles, 5.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.57/oz