Find the right formula for your baby's needs. Gentle formulas ease fussiness, gas, and spit-up, hypoallergenic and lactose-free options support sensitive tummies, and standard milk-based formulas cover everyday feeding. Options are available in powder, liquid concentrate, and ready-to-feed.

Filter Results

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Similac Sensitive OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $26.99
    $2.16/oz
  • Similac Sensitive OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $26.99
    $2.16/oz
  • Similac Sensitive OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $26.99
    $2.16/oz
  • Similac NeoSure OptiGro Infant Formula with Iron Milk-Based Powder, 0-12 Months, 13.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Halal

    Open Product Description
    $39.99
    $3.05/oz
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz

    Open Product Description
    $26.99
    $2.18/oz
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz

    Open Product Description
    $26.99
    $2.18/oz
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz

    Open Product Description
    $26.99
    $2.18/oz
  • Similac Soy Isomil OptiGro Soy-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $27.99
    $2.26/oz
  • Similac Alimentum Hypoallergenic Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $48.99
    $4.05/oz
  • Similac Total Comfort OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
    $2.14/oz
  • Similac Total Comfort OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
    $2.14/oz
  • Similac Total Comfort OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
    $2.14/oz
  • Enfamil A.R. Infant Formula, Clinically Proven to Reduce Reflux & Spit-Up in 1 Week, 12.9 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $37.99
    $2.94/oz
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 30.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $55.99
    $1.82/oz
  • Similac 360 Total Care Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 29.8 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $61.99
    $2.08/oz
  • Similac 360 Total Care Sensitive Infant Formula with Iron, 8 fl oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.52/fl oz
  • Similac 360 Total Care Sensitive Infant Formula with Iron, 8 fl oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.52/fl oz
  • Similac 360 Total Care Sensitive Infant Formula with Iron, 8 fl oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.52/fl oz
  • Similac 360 Total Care Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 20.6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $42.99
    $2.09/oz
  • Similac 360 Total Care Sensitive Milk-Based Infant Formula with Iron, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.49
    $0.52/fl oz
  • Enfamil Gentlease Easy to Digest Baby Formula for Easing Fussiness, Gas, Spit-up, 12.4 Oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $32.99
    $2.66/oz
  • Similac 360 Total Care Milk-Based Ready to Feed Infant Formula with Iron, 8 fl oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.52/fl oz
  • Similac 360 Total Care Milk-Based Ready to Feed Infant Formula with Iron, 8 fl oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.52/fl oz
  • Similac 360 Total Care Milk-Based Ready to Feed Infant Formula with Iron, 8 fl oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.52/fl oz
  • Similac 360 Total Care Milk-Based Infant Formula with Iron, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.49
    $0.52/fl oz
  • Similac 360 Total Care Milk-Based Infant Formula with Iron, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.49
    $0.52/fl oz