All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • On Sale!
    Perdue Dino Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $2.79
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Field Roast Signature Stadium Plant-Based Hot Dog, 10 oz
    Plant Based
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.53/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Kite Hill Original Strawberry Almond Milk Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.19
    $0.41/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    OWYN Elite Pro Chocolate Shakes, 11.15 fl oz, 4 count
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.11/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $19.99
    Perfect Bar Peanut Butter the Original Refrigerated Protein Bar, 2.5 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.39
    $0.84/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Beyond Good Madagascar Sea Salt & Nibs Single Origin Chocolate, 2.64 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $1.78/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Orgain 30g Plan Protein Chocolate Flavored Complete Protein Powder, 20.2 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $22.99
    $1.14/oz
    was $26.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Organic Protein 50 Superfoods Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 18 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $21.99
    $19.63/lb
    was $25.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Banana Bread, 1.6 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $1.12/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Organic Protein 50 Superfoods Creamy Chocolate Fudge Flavored Protein Powder, 18 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $21.99
    $19.63/lb
    was $25.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    OWYN Cookies & Creamless Non-Dairy Protein Shake, 11.15 fl oz, 4 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $20.99
    $1.29/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $19.99
    Perfect Bar Dark Chocolate Chip Peanut Butter with Sea Salt Protein Bar, 2.3 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.39
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Made Good Organic Drizzled Birthday Cake Flavor Granola Bars Value Pack, 0.85 oz, 10 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.79
    $0.92/oz
    was $8.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Enjoy Life Semi Sweet Mini Chips, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $29.99
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Lemon Lime Electrolyte Drink Mix, 0.56 oz, 15 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $21.99
    $2.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Siete Grain Free Taco Shells, 12 count, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.69
    $1.03/oz
    was $6.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Hint Water Infused with Raspberry Essence, 16 fl oz, 12 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $11.99
    $1.00 each
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Drink Mix Sticks, 0.56 oz, 10 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $2.48/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Watermelon Electrolyte Drink Mix, 0.56 oz, 10 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $13.99
    $2.48/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Homestyle Dairy Free Heavy Whipping Cream Alternative, 16.9 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.18/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Gluten Free Pretzels Sticks, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Sugar-Free Lemon Lime Electrolyte Drink Mix, 0.45 oz, 10 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $3.05/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Sugar-Free White Peach Electrolyte Drink Mix, 0.45 oz, 10 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $3.05/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Tangerine Immune Support Drink Mix, 0.56 oz, 10 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $13.99
    $2.48/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Lemon Lime Electrolyte Drink Mix, 0.56 oz, 10 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $13.99
    $2.48/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Cashew Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $1.05/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Gomacro Heartwarming Retreat Oatmeal Chocolate Chip Macrobars, 2.3 oz, 4 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.34
    $1.23/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Chosen Foods Classic Mayo, 12 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Chosen Foods Vegan Mayo, 12 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd