All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 6 lbs
    Certified Angus Beef New York Strip Steak, Bone In, Average Weight 2.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $27.48 avg/ea
    $10.99/lb
    was $34.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.87 avg/ea
    $2.99/lb
    was $14.82 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Birds Eye Steamfresh Broccoli Cuts, 10.8 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.09/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin Porterhouse Steak, Bone In, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $11.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Avocados, 5 count bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Yellow Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $4.00
    Pacific Celery Sticks, 1 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.00
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin T-Bone Steak, Bone In, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    was $11.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Baby Bella Mushrooms, 10 oz
    Vegan
    Paleo
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $9.99
    Canada Dry Original Seltzer Water, 12 fl oz, 12 count
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.54
    $0.06/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Wholesome Pantry 92% Fat Free All Natural Ground Chicken, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin New York Strip Steak, Bone In, Thin Sliced, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.49 avg/ea
    $9.49/lb
    was $12.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Nature's Reserve 80% Lean 20% Fat Ground Beef, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.36 avg/ea
    $3.49/lb
    was $6.24 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Filets Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.64 avg/ea
    $3.00/lb
    was $12.36 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Rao's Homemade Marinara Sauce, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    was $7.89
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Baby Spinach, 5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Loin Chops, Bone In, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.97 avg/ea
    $1.99/lb
    was $11.37 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $4.19/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.19 avg/ea
    $4.19/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Butterball 93% Lean 7% Fat Ground Turkey, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Arugula, 5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 6 lbs
    USDA Choice Beef Loin T-Bone Steaks, Thin Sliced, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.49 avg/ea
    $9.99/lb
    was $16.24 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • 3 for $8.00
    Fresh Express Chopped Kit Caesar Salad, 10.4 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.67
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 6 lbs
    Certified Angus Beef Loin Porterhouse Steak, Bone In, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.74 avg/ea
    $10.99/lb
    was $17.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Lion Chops, Bone In, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.74 avg/ea
    $2.49/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $18.99
    $0.37/fl oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd