Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Ocean Legacy Claw Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.99
    $0.94/oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Halibut Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $24.99/lb
    $24.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Seafood Department Wild Caught Lobster Tail, 4 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $2.75/oz
  • Fresh Lobster Tails, 16 oz, 4 Pack

    Open Product Description
    $43.96
    $2.75/oz
  • Fresh Lobster Tails, 4 oz, Two Pack

    Open Product Description
    $21.98
    $2.75/oz
  • locked-in price
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Caribbean Lobster Tails, 5 oz

    Open Product Description
    $13.99
    $2.80/oz
  • Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $21.99
    $2.75/oz
  • Trans Ocean Chunk Style Classic Imitation Crab, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Fresh Wild Caught Live Lobster, Average Weight  1.1 lb

    Open Product Description
    $16.49 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Organic Prince Edward Island Mussels
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00/lb
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Fresh Atlantic Salmon Steak, Antibiotic Free
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Village Bake or Broil Szechuan Salmon Fillet, 1.08 pound

    Open Product Description
    $14.03 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Whole Fully Cleaned Red Tilapia
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Coho Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wild Caught Bay Scallops, Previously Frozen
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    was $17.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Teriyaki Salmon Fillet

    Open Product Description
    $13.57 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Thaw & Serve Cocktail Shrimp, 20 - 23 shrimp 10 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
  • On Sale!
    Fresh Wild Caught Littleneck Clams, 12 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Fresh Whole Black Seabass
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Atlantic Salmon Center Cut Portions Boneless & Skinless, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $25.98
    $12.99/lb
  • On Sale!
    Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $24.99
    was $28.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Fresh Whitefish, 1 pound

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Cajun Salmon Fillet

    Open Product Description
    $12.31 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Tuna Loins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Albacore Tuna

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight