Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $10.00
    Cesar Home Delights Slow Cooked Chicken & Vegetables Dinner in Sauce Dog Food, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $10.00
    Cesar Home Delights Beef Stew Dog Food, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Newman's Own Turkey & Sweet Potato Flavor Treats for Dogs Biscuits, 10 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Newman's Own Peanut Butter Flavor Treats for Dogs Biscuits, 10 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Brutus Broth Beef Bone Broth, 32 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Brutus Broth Chicken Bone Broth, 32 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Greenies Pill Pockets Chicken Flavor Treats for Dogs, 7.9 oz

    Open Product Description
    $11.49
    $1.45/oz
  • locked-in price
    PEDIGREE Adult Canned Wet Dog Food Chopped Ground Dinner Chicken & Rice Dinner, (12) 13.2 oz. Cans
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $0.15/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $10.00
    Cesar Porterhouse Steak Flavor Classic Loaf in Sauce, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $10.00
    Cesar Rotisserie Chicken Flavor Filets in Gravy Canine Cuisine, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $10.00
    CESAR Adult Soft Wet Dog Food Filets in Gravy Filet Mignon Flavor, (24) 3.5 oz. Trays

    Open Product Description
    $1.32
    $0.09/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $10.00
    Cesar Classic Loaf in Sauce Grilled Chicken Flavor Canine Cuisine, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Milk-Bone Flavor Snacks Small Dog Snacks, 7 lb

    Open Product Description
    $17.69
    $2.53/lb
  • locked-in price
    Purina ONE Chicken & Rice Formula Adult Dog Food, 31.1 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $49.99
    $1.61/lb
    was $52.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Lamb and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $51.99
    $0.22/oz
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Senior Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $47.99
    $0.20/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Full Moon Chicken Jerky Hip + Joint Health Adult Dog Treats, 12.0 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $9.99
    $0.83/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Full Moon Chicken Jerky Kitchen-Crafted Natural Dog Treats, 12 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $9.99
    $0.83/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Ruffin' It Chomp'ems American Beefhide Dog Chews, 10 count, 10.6 oz

    Open Product Description
    $10.89
    $1.09 each
    was $13.39
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Freshpet Freshly Roasted Meals Tender Chicken Recipe with Garden Vegetables Dog Food, 1.75 lb

    Open Product Description
    $11.39
    $6.51/lb
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Adult Small Breed Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 5-lb

    Open Product Description
    $20.99
    $4.20/lb
  • Out! PetCare Comfort-Dri Disposable Male Wraps for Dogs, XS/S, 4-25 lbs, 12 count

    Open Product Description
    $10.99
    $0.92 each
  • Blue Buffalo Small Breed Senior Chicken and Brown Rice Natural Food for Dogs, 5 lbs

    Open Product Description
    $20.99
    $4.20/lb
  • Pedigree Adult Complete Nutrition Roasted Chicken, Rice & Vegetable Flavor Dog Food, 18 lb

    Open Product Description
    $20.99
    $1.17/lb
  • Pedigree Healthy Weight Roasted Chicken & Vegetable Flavor Food for Adult Dogs, 14 lb

    Open Product Description
    $20.99
    $1.50/lb
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $47.99
    $0.20/oz
  • 2 for $4.00
    Purina ONE Classic Ground Chicken & Brown Rice Entrée Adult Dog Food, 13 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 15 lbs

    Open Product Description
    $47.99
    $0.20/oz
  • 5 for $6.00
    Canine Carry Outs Chicken Flavor Nuggets Dog Snacks, 4.5 oz

    Open Product Description
    $1.25
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $10.00
    Cesar Classic Loaf in Sauce Chicken & Liver Recipe Dog Food, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $10.00
    CESAR Soft Wet Dog Food Classic Loaf in Sauce Grilled Steak and Eggs Flavor, (24) 3.5 oz. Trays

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Purina Beneful Originals with Farm-Raised Beef Food for Adult Dogs, 14 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $16.99
    $1.21/lb
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Freshpet Dog Joy Wood Smoked Turkey Bacon Treats for Dogs, 3 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $34.16/lb