Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $4.00
    Cracker Barrel Extra Sharp Yellow Reduced Fat Cheddar Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $4.00
    Cracker Barrel Extra Sharp Yellow Cheddar Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Sargento Sliced Reduced Fat Swiss Natural Cheese, 9 count, 6.67 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.45/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Cabot Creamery Cheddar Cheese, 6.5oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $1.84/oz
  • Kraft Pepper Jack Protein+ Big Cheese Snack, 5 count, 10 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
  • Land O Lakes Co-Jack Snack Cheese, 10 Count, 7.5 oz Bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
  • 2 for $3.60
    Kraft Finely Shredded Triple Cheddar Natural Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Land O Lakes Extra Sharp Cheddar Cheese Chunk, 8 oz Block
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • 2 for $3.60
    Kraft Finely Shredded Low-Moisture Part-Skim Mozzarella Natural Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Cracker Barrel Extra Sharp White Reduced Fat Cheddar Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.19
    $0.52/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sargento Sliced Pepper Jack Natural Cheese, 10 count, 7.5 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.40/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $3.60
    Kraft Finely Shredded Sharp Natural Cheddar Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Bowl & Basket Finely Shredded Mexican Blend Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.19
    $0.27/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sargento Sliced Baby Swiss Natural Cheese, 11 count, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $3.60
    Kraft Finely Shredded Mexican Style Cheddar and Monterey Jack Natural Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Cabot Creamery Extra Sharp Spreadable Cheddar Cheese, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • 2 for $3.60
    Kraft Finely Shredded Parmesan Natural Cheese, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $4.00
    Cracker Barrel Aged Reserve Cheddar Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $3.60
    Kraft Deliciously Paired Mozzarella Parmesan for Pizza Natural Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $3.60
    Kraft Deliciously Paired Mozzarella Cheddar for Mac'n Natural Cheeses, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $3.60
    Kraft Finely Shredded Colby & Monterey Jack Natural Cheeses, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $3.60
    Kraft Finely Shredded Mexican Style Natural Four Cheese, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.29
    $0.47/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $4.00
    Cracker Barrel Baby Swiss Cheese, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.36/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Bowl & Basket Reduced-Fat Finely Shredded Mexican Blend Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.19
    $0.27/oz
  • On Sale!
    Galbani Thin Sliced Fresh Mozzarella Cheese, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $10.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Jarlsberg Swiss Cheese Chunk

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Sargento Balanced Breaks Triscuit Original Cheese & Crackers Snacks, 1.5 oz, 3 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.89/oz
  • On Sale! Limit 4
    Sargento Sliced Extra Sharp Natural Cheddar Cheese, 10 count, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $3.60
    Kraft Deliciously Paired Cheddar Asadero for Tacos Natural Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $3.60
    Kraft Finely Shredded Mexican Style Natural Four Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Dodoni Feta Cheese in Brine, 1.38 lbs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $11.99
    $0.86/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $4.00
    Cracker Barrel Gouda Cheese, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.36/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $4.00
    Cracker Barrel Sharp Yellow Cheddar Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Belgioioso All Natural Parmesan Cheese, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Bowl & Basket Natural Sharp Cheddar Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $2.19
    $0.27/oz
  • Kraft Old English Cheese Spread, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $4.39
    $0.88/oz