Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds Chicken & Salmon Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds Chicken & Salmon Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds Chicken & Salmon Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Salmon in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Blue Buffalo Tastefuls Purées with Tuna Natural Cat Food Complement, 3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Blue Buffalo Tastefuls Purées with Tuna Natural Cat Food Complement, 3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Blue Buffalo Tastefuls Purées with Tuna Natural Cat Food Complement, 3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Tastefuls Salmon Entrée Savory Paté Natural Food for Cats, 1.3 oz, 2 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.69
    $0.65/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Blue Buffalo Tastefuls Purées with Chicken Natural Cat Food Complement, 3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.33/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.33/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.33/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Poultry Platter Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Chicken & Tuna in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Sea Captain's Choice Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Salmon & Beef in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizers White Meat Chicken Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Beef in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Turkey & Giblets Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Turkey & Giblets Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Turkey & Giblets Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Turkey & Giblets in Gravy Cat Food, 5.5 oz.
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Sockeye Salmon in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets Turkey Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Salmon in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Purina Friskies Fuly Load'd with Chicken, Carrots, Tomatoes & Spinach in Gravy Cat Food, 5.5 oz

    Open Product Description
    $0.99
    $0.18/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Chicken in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Sheba Perfect Portions Cuts in Gravy Roasted Chicken Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.56/oz
  • Sheba Perfect Portions Cuts in Gravy Roasted Chicken Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.56/oz
  • Sheba Perfect Portions Cuts in Gravy Roasted Chicken Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.56/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Grilled Beef Feast in Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Chicken & Turkey Casserole with Garden Greens in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Gravy Chunky with Turkey in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Prime Filets with Turkey in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Fancy Feast Savory Centers Paté with Tuna and a Gourmet Gravy Center Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $0.66/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Creamy Gourmet Cat Complement, for Senior Cats 7yrs+, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Reveal Grain Free Chicken Breast with Duck in Broth Cat Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz