All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.21/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Reese's Puffs Sweet & Crunchy Corn Puffs Large Size, 1 lb 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.21/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cocoa Puffs Naturally Flavored Frosted Corn Puffs Large Size, 15.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.21/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Multi Grain Lightly Sweetened Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Oat Crunch Cinnamon Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.19/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Oat Crunch Oats 'N Honey Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.19/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Protein Honey Nut Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies the Original 100% Whole Wheat English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 12
    Nature Valley Crunchy Apple Crisp Granola Bars, 1.49 oz, 6 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.19
    $0.36/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 8 for $8.00
    Annie's Marvel Spidey and His Amazing Friends Pasta & Cheddar, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.39
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Cheerios Cookies & Crème Protein Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 8 for $8.00
    Annie's Farm Friends & Cheddar Pasta & Cheese, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.39
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Smartfood Flavored Popcorn White Cheddar 9 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.59/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Raisin Bran Crunch Crunch Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 24.5 oz Box
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $6.89
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 8 for $8.00
    Annie's Disney 100 Pasta & Cheddar, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.39
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Half Loaf Bread, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Grain Berry Multi-Bran Flakes Cereal, 12 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Skinny Pop Original Popcorn, 4.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    SunChips Whole Grain Snacks French Onion Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Skinny Pop Sea Salt & Pepper Popcorn, 4.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Honey Wheat English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th