All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    WW Giant Chocolate Fudge Low Fat Ice Cream Bars, 3.5 fl oz, 6 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.14/fl oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Original Tempeh, 8 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $2.79
    $0.35/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Healthy Choice Max Tex Mex Chicken Protein Bowl, 14 oz
    High Protein
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.25/oz
    was $4.64
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $3.66/lb
    was $14.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Grain Berry Multi-Bran Flakes Cereal, 12 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Seapoint Farms Edamame Organic Shelled Soybeans, 12 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.39
    $0.28/oz
    was $3.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $5.00
    Goya Prime Premium Small White Beans, 29 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.09/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Small Red Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Healthy Choice Café Steamers Pineapple Chicken, 9.9 oz
    High Protein
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Seapoint Farms Wasabi Dry Roasted Edamame, 0.79 oz, 8 count
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.55/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Dare Breton Sesame Crackers, 7 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $5.00
    Goya Black Beans, 29 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.69
    $0.09/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Trubar Saltylicious Almond Love Protein Bar, 1.76 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.19
    $1.24/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Goya Traditional Refried Beans, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Natural Unsweetened 100% Cocoa, 8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.79
    $0.72/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kashi GO Chocolate Crunch Protein Cereal, 10g Protein, 16 oz Box
    High Fiber
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kashi GO Honey Almond Flax Crunch Protein Cereal, 10g Protein, 17.7 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.28/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kashi GO Original Protein Cereal, 12g Protein, 12.3 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.41/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain 30g Plan Protein Chocolate Flavored Complete Protein Powder, 20.2 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $25.99
    $1.29/oz
    was $29.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Chickpea Penne Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Green Valley Organics Black Beans, 15.5 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Ducal Refried Black Beans, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Organic Protein 50 Superfoods Creamy Chocolate Fudge Flavored Protein Powder, 18 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $23.99
    $21.42/lb
    was $27.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Organic Protein 50 Superfoods Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 18 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $23.99
    $21.42/lb
    was $27.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Barilla Spaghetti Whole Grain Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    OWYN Cookies & Creamless Non-Dairy Protein Shake, 11.15 fl oz, 4 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Lightly Salted Baked Green Pea Snacks Sharing Size, 8.5 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Chocolate Peanut Butter Protein Cereal, 9 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th