All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Heart Health
    Remove Heart Health
Sort by
  • locked-in price
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $11.99
    $0.24/fl oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fisher Chef's Naturals Chopped Pecans, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Specialty Yellow Creamer Potatoes, 1.5 lbag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tuttorosso Peeled Plum Italian Style Tomatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.07/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Red Grapefruit Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Baby Spinach, 5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Spring Mix, 5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.41/fl oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Specialty Red, Yellow & Purple Creamer Potatoes, 1.5 lb bag
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Francesco Rinaldi Traditional Sauce, 23.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Chick Peas, 15.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Mott's Granny Smith No Sugar Added Applesauce
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.19
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Arugula, 5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Specialty Red & Yellow Creamer Potatoes, 1.5 lb bag
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Specialty Red Creamer Potatoes, 1.5 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Ground Chicken Breast, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    WW Giant Chocolate Fudge Low Fat Ice Cream Bars, 3.5 fl oz, 6 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.14/fl oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th