Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Cream Salted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Cream Unsalted Butter, 4 count, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.99/lb
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Boar's Head Uncured Beef Frankfurters, 12.5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.80/oz
  • Eggland's Best Classic Large White Eggs, 12 Count
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33 each
  • Acme Smoked Fish Smoked Nova Salmon, 8 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $15.99
    $2.00/oz
  • Cabot Pepper Jack Cheese, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.29
    $0.91/oz
  • Bowl & Basket Whole Milk, one gallon
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.41
    $4.41/gal
  • Jimmy Dean Premium Applewood Smoked Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Jimmy Dean Premium Hickory Smoked Thick Cut Bacon, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Whole Milk Shredded Mozzarella Natural Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • Land O Lakes Muenster Cheese, Packaged Sliced Cheese, 8 oz, 10 Slices
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.69/oz
  • Bowl & Basket Whole Milk, half gallon
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.36
    $4.72/gal
  • On Sale!
    Nature's Reserve 80% Lean 20% Fat Ground Beef, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Finely Shredded Mexican Blend Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • Wholesome Pantry Organic Cage Free Brown Eggs, Large, 24 count, 48 oz
    Organic

    Open Product Description
    $7.99
    $0.33 each
  • Athenos Crumbled Blue Cheese 4.5 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.29
    $0.05/g
  • Bowl & Basket Fresh White Eggs, Large, 18 Count, 36 oz
    locked-in price
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $2.59
    $0.14 each
  • Bowl & Basket Fresh White Eggs, Large, 12 Count, 24 oz
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.15 each
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Ez-Peel Jumbo Raw Shrimp, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $16.98
    $8.49/lb
    was $17.98
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cream-O-Land Whole Milk, 1/2 gal
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.66
    $5.32/gal
  • Bowl & Basket Whole Milk, one quart
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.45
    $0.05/fl oz
  • Bowl & Basket Natural Colby Jack Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.79
    $0.35/oz
  • Shady Brook Farms 85% Lean 15% Fat Ground Turkey, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Cleaned & Tail-off Extra Large Raw Shrimp, 52-60 shrimp per bag, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.98
    $0.53/oz
    was $17.98
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Natural Sharp Cheddar Cheese, 8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.79
    $0.35/oz
  • Cream-O-Land Whole Milk, 1 gal
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.91
    $0.04/fl oz
  • locked-in price | Limit 4
    Philadelphia Original Cream Cheese, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Horizon Organic Whole Milk, 64 fl oz Half Gallon Carton
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
    was $6.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Land O Lakes Yellow American
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Pre New York Strip Steak 100% Grass-Fed & Finished Beef, 10 oz
    Diabetes Friendly
    Low Sodium
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $14.99
    $1.50/oz
  • Bowl & Basket Cage Free Brown Eggs, Large, 12 Count, 24 oz
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33 each
  • Daisy Classic Cottage Cheese, 16 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • On Sale!
    Philadelphia Original Cream Cheese, 8 oz, 2 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.79
    $0.36/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Kraft Mexican Style Natural Four Cheese, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Wholesome Pantry 92% Fat Free All Natural Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th