Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ritz The Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • Cheez-It Snap'd Double Cheese Cheesy Baked Snacks, 0.75 oz, 12 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $1.00/oz
  • Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers Family Size, 6 count, 20.7 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.34/oz
  • Carr's Table Water Cracked Pepper Crackers, 4.25 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $1.29/oz
  • Toasteds Cracker Collection Crackers, 12 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.54/oz
  • 2 for $6.00
    Goldfish Flavor Blasted Xtra Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Wheat Thins Original Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • Cheez-It Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $4.69
    $0.38/oz
  • Kellogg's Paw Patrol Cinnamon Graham Snacks, 1.06 oz, 12 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.71/oz
  • 3 for $8.00
    Club Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Stauffer's Snaps Apple Cinnamon Cookies Limited Release, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Cheez-It Gluten Free Original Baked Snack Crackers, 9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.69
    $0.52/oz
  • Wheat Thins Low Sodium Hint of Salt Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • Cheez-It Whole Grain Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.69
    $0.38/oz
  • 3 for $8.00
    Town House Light and Buttery Original Oven Baked Crackers, 13.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.33/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Good Thins Gluten Free Simply Salt Rice Snacks, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $1.23/oz
  • Triscuit Original Crackers, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • Triscuit Thin Crisps Original Crackers Made with Sea Salt, 7.1 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.60/oz
  • Keebler Cheese & Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.38 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
  • 3 for $8.00
    Club Original Crackers, 6 count, 12.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ritz Bits Peanut Butter Cracker Sandwiches, 8.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.49/oz
  • Ritz The Original Crackers, 10.3 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.42/oz
  • Triscuit Rosemary & Olive Oil Crackers, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • WHEAT THINS Reduced Fat Snacks, Whole Grain Wheat Crackers, Snack Crackers, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • Bowl & Basket Sugar Honey Graham Crackers, 3 count, 14.4 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.29
    $0.23/oz
  • 2 for $6.00
    Goldfish Original Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Goldfish Pokémon Cheddar Baked Snack Crackers Charmander Edition, 6.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Pepperidge Farm Goldfish Mix Xtra Cheddar + Pretzel Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pepperidge Farm Goldfish Dynamic Duo Baked Snack Crackers Variety, 0.9 oz, 20 count

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • 3 for $8.00
    Town House Pita Sea Salt Oven Baked Crackers, 9.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Back to Nature Stoneground Wheat Crackers, 5.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • Chicken in a Biskit Original Baked Snack Crackers, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
  • Ritz Hint of Salt Crackers, 13.7 oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Triscuit Everything Crackers, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz