Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ghirardelli Raspberry Dark Chocolate Squares Bar, 4.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.31/oz
  • Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $1.25/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $1.25/oz
  • Mike and Ike Mega Mix Sour! Chewy Assorted Sour Fruit Flavored Candy, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.35/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Miniature Cups Family Pack, 15.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.70/oz
  • SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.99
    $0.66/oz
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 9 count, 3.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $9.99
    $2.63/oz
  • Charms Blow Pop Spooktacular Flavors Assorted Bubble Gum Filled Pops, 70 count, 38.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $9.49
    $0.25/oz
  • locked-in price | Limit 4
    MIXED SUGAR VARIETY FUNSIZE STAND UP POUCH HALLOWEEN 43.65 OUNCES PER BAG

    Open Product Description
    $19.99
    $0.46/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Nerds Gummy Clusters Rainbow Candy, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • On Sale!
    Atkins Endulge Chocolate Peanut Candies Treat, 1.2 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.58/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.67/oz
  • MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.99
    $0.66/oz
  • M&M's Minis Chocolate Candies, 1.77 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.53/oz
  • Buncha Crunch Milk Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.47/oz
  • LIFE SAVERS Wint-O-Green Breath Mints Hard Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $0.46/oz
  • Hershey's Kisses Milk Chocolate Party Pack, 35.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $18.49
    $0.52/oz
  • Mars Variety Bag 3 Musketeers, Milky Way, Twix and Snickers Candies Minis Jumbo Pack, 30.63 oz

    Open Product Description
    $16.99
    $0.55/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.99
    $1.42/oz
  • Life Savers Sugar Free Pep O Mint Mints, 2.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.19
    $1.16/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • On Sale!
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Pumpkins Candy, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.65/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M'S, Twix and Snickers Candy, 160 count, 61.57 oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.41/oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Trident White Peppermint Sugar Free Gum, 16 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.11 each
  • Trolli Sour Brite Crawlers Gummi Candy, 3.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.50/oz
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.11/oz
  • M&M's Dark Chocolate Candies Sharing Size, 9.40 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 55 count, 23.05 oz

    Open Product Description
    $12.49
    $0.54/oz
    was $12.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.00
    Ferrero Rocher Caramel Hazelnut Milk Chocolate, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $1.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ice Breakers Ice Cubes Kiwi Watermelon Sugar Free Gum, 40 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.12 each