Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Fresh Seafood Department Wild Caught Lobster Tail, 4 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $2.75/oz
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Norwegian Salmon Portion, 5 oz
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Dover Sole Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Pre Packaged Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Lobster Tails, 4 oz, Two Pack

    Open Product Description
    $21.98
    $2.75/oz
  • On Sale!
    Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $24.99
    was $28.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Fresh Cooked Hardshell Whole Lobster, Average Weight 1lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Thaw & Serve Cocktail Shrimp, 20 - 23 shrimp 10 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
  • Frozen Wild Caught Sockeye Salmon Fillet
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $19.99/lb
    $19.99/lb
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Fresh Seafood Department Fresh Wild Caught Ocean Perch Fillet, 1 pound

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Blue Point Oysters, 1 ea.
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $1.00
  • Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Steelhead Trout Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    was $14.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Fresh Coho Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wild Caught Bay Scallops, Previously Frozen
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    was $17.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Live Lobster, Average Weight  1.1 lb

    Open Product Description
    $16.49 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wild Caught Fresh Icelandic Haddock Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.99/lb
    $18.99/lb
    was $19.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Jumbo Lump Crab Meat, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
    $3.37/oz
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
  • On Sale!
    Organic Prince Edward Island Mussels
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00/lb
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Sockeye Salmon - Fillet, 1 pound

    Open Product Description
    $14.99/lb
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Whitefish, 1 pound

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Wild Caught Snapper
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight