Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $10.00
    Cesar Beef Recipe Classic Loaf in Sauce Dog Food, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Purina ONE True Instinct Lean Muscle Support with Real Beef Adult Dog Food, 60.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $13.99
    $3.68/lb
  • On Sale! Limit 4
    Brutus Broth Beef Bone Broth, 32 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Buffalo Health Bars Baked with Apples & Yogurt Mini Healthy & Crunchy Dog Biscuits, 16 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • On Sale!
    Blue Homestyle Recipe Beef Dinner with Garden Vegetables Adult Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hartz Oinkies Jerky Twists Dog Chew Treats, 4 count, 4.1 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $1.22/oz
  • Purina ONE Chicken & Rice Formula Adult Dog Food, 31.1 lb

    Open Product Description
    $51.99
    $1.67/lb
  • Freshpet Tender Chicken Recipe with Carrots, Peas & Brown Rice Slice & Serve Roll Dog Food, 6 lb

    Open Product Description
    $17.99
    $3.00/lb
  • Ruff & Whiskerz Pup-Pee Padz Extra Absorbant 5-Ply Pads, 50 count

    Open Product Description
    $9.99
    $0.20 each
  • Milo's Kitchen Chicken Meatballs Homestyle Dog Treats, 7 oz

    Open Product Description
    $9.69
    $0.97/oz
  • On Sale!
    Blue Buffalo Homestyle Recipe Natural Senior Wet Dog Food, Chicken 12.5-oz Can
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Dogs with Chicken, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $74.99
    $3.12/lb
  • Purina Beneful Incredibites Dog Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Cadet Gourmet Duck Breast Treat for Dogs, 1.75 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $29.99
    $1.07/oz
  • Purina ONE True Instinct with Real Beef & Wild-Caught Salmon Adult Wet Dog Food, 13 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
  • Blue Buffalo Small Breed Senior Chicken and Brown Rice Natural Food for Dogs, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $21.99
    $4.40/lb
  • Cadet Gourmet Beef Hide Shish Kabobs Premium Dog Treats, 12 oz

    Open Product Description
    $13.79
    $1.15/oz
  • Purina ONE Plus Vibrant Maturity Adult 7+ Formula Dog Food, 16.5 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $32.99
    $2.00/lb
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Beggin' Original with Bacon Dog Treats Party Pack!!, 40 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $14.99
    $0.37/oz
    was $18.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Good 'n' Fun Triple Flavor Kabobs Snack for All Dogs, 24.0 oz

    Open Product Description
    $18.29
    $0.76/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Dog Bakery Softies Peanut Butter Flavor Treats for Dogs, Medium, 16.2 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Nutrish Grain Free Chicken & Sweet Potato Recipe Complete and Balanced Natural Food for Dogs, 13 lb

    Open Product Description
    $30.99
    $2.38/lb
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Lamb and Brown Rice 24-lb

    Open Product Description
    $59.99
    $2.50/lb
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Large Breed Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Wilderness Chicken & Salmon Grill Natural Food for Dogs, 12.5 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
  • On Sale!
    The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Chicken Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Freshpet Freshly Roasted Meals Tender Chicken Recipe with Garden Vegetables Dog Food, 5.5 lb

    Open Product Description
    $27.99
    $5.09/lb
  • Full Moon Pure Protein Free Range Chicken Recipe Air Dried Adult Maintenance Dog Food, 1 lb

    Open Product Description
    $13.99
    $13.99/lb
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $49.99
    $0.21/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Beggin' Original with Bacon Dog Treats, 25 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $9.99
    $0.40/oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Senior Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $49.99
    $0.21/oz
  • Purina ONE Lamb & Rice Formula Adult Dog Food, 31.1 lb

    Open Product Description
    $51.99
    $0.10/oz
  • Pedigree Choice Cuts in Gravy Food for Dogs Variety Pack, 13.2 oz, 12 count

    Open Product Description
    $22.99
    $2.32/lb
  • Out! PetCare Comfort-Dri Disposable Male Wraps for Dogs, XS/S, 4-25 lbs, 12 count

    Open Product Description
    $10.99
    $0.92 each
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Puppies, Puppy, 15 lbs

    Open Product Description
    $49.99
    $0.21/oz