Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Chewy Fudge Brownie Mix Family Size, 18.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.00/g
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Dark Chocolate Fudge Brownie Mix Family Size, 18.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.07/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Local Hive Original Hot Honey, 9 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.99
    $0.89/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Betty Crocker Delights Supreme Triple Chunk Brownie Mix, 17.8 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
  • Truvia Vanilla Sweetener from the Stevia Leaf, 2.7 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.59
    $1.70/fl oz
  • McCormick Ground Nutmeg, 1.1 oz
    Sponsored
    Vegan
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $5.45/oz
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Milk Chocolate Brownie Mix Family Size, 18 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.07/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fisher Chef's Naturals Chopped Pecans, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Kinder's The Blend Salt, Pepper & Garlic Seasoning, 6.25 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.96/oz
  • On Sale!
    Bowl & Basket Evaporated Milk, Leche Evaporada, 12 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.29
    $0.11/fl oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.00
    Betty Crocker Super Moist Delights French Vanilla Cake Mix, 13.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pillsbury Creamy Supreme Cream Cheese Frosting, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.79
    $0.17/oz
  • Pillsbury Funfetti Vanilla Marshmallow Fluffy Frosting, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.59
    $0.22/oz
  • Badia Organic Cinnamon Powder 2 oz
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    $4.79
    $2.40/oz
  • Borden Eagle Brand Sweetened Condensed Milk, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.25/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Semi-Sweet Chocolate Chips, 12 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Light Brown Sugar, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/lb
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Betty Crocker White Cookie Icing, 7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
  • Bowl & Basket Ground Cinnamon, 1.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • 4 for $5.00
    Duncan Hines Perfectly Moist Classic Yellow Cake Mix, 15.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.08/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Pure Baking Soda, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.06/oz
    was $0.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.00
    Betty Crocker Super Moist Delights Strawberry Cake Mix, 13.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Libby's 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.19
    $0.15/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $5.60
    Betty Crocker Rich & Creamy Lemon Frosting, 16 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.14/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Jet-Puffed Marshmallows, 12 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Libby's Easy Pumpkin Pie Mix, 30 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.17/oz
  • On Sale!
    Pillsbury Creamy Supreme Chocolate Fudge Frosting, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Pillsbury Funfetti Confetti Chocolate Fudge Frosting, 15.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pillsbury Funfetti Vanilla Confetti, 15. 6

    Open Product Description
    $2.59
    $0.17/oz
  • On Sale!
    Pillsbury Moist Supreme Pineapple Cake Mix, 15.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Pillsbury Moist Supreme White Cake Mix, 15.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Domino Premium Pure Cane Light Brown Sugar, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.29
    $0.13/oz
  • Paperbird Non - Stick Parchment Paper Roll 45 Sq Ft, 1 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.99
    $0.09/ft²
  • locked-in price
    Bowl & Basket Unbleached Enriched Bread Flour, 5 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.50/lb
    was $4.69
    Offer Valid Week of Oct 4th