Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.21/oz
  • Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.21/oz
  • Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.21/oz
  • Nathan's Famous Thick Sliced Battered Onion Rings, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • McCain Craft Beer Battered Fries, 22 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.23/oz
  • McCain Craft Beer Battered Fries, 22 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.23/oz
  • McCain Craft Beer Battered Fries, 22 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.23/oz
  • McCain Quick Cook Straight Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • McCain Quick Cook Hashbrowns, 24 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
  • McCain Craft Beer Battered Slices, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • McCain Craft Beer Battered Slices, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • McCain Craft Beer Battered Slices, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • Arby's Seasoned Curly Fries, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
  • Nathan's Famous Jumbo Crinkle Cut French Fries!, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $3.42/lb
  • Ore-Ida Extra Crispy Tater Tots Seasoned Shredded Potatoes, 28 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.23/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Shoestring French Fried Potatoes, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.11/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Shoestring French Fried Potatoes, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.11/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Shoestring French Fried Potatoes, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.11/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • McCain Seasoned Spiral Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $4.99
    $0.18/oz
  • McCain Spicy Straight Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Halal

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • Ore-Ida Potatoes O'Brien with Onions & Peppers, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.20/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Original Tater Bites Shredded Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 5 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $1.30/lb
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 5 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $1.30/lb
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 5 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $1.30/lb
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • McCain Classic Fries, 32 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • Ore-Ida Classic Steak Fries French Fried Potatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.20/oz
  • Ore-Ida Extra Crispy Crinkles French Fried Potatoes, 26 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.21/oz
  • Ore-Ida Shredded Hash Brown Potatoes, 30 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.18/oz
  • Ore-Ida Homestyle Steam 'N' Mash Pre-Cut Russet Potatoes, 24 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.23/oz
  • Bowl & Basket Panko Breaded Sliced Whole Onion Rings, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Seasoned Waffle Fries French Fried Potatoes, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.14/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Sweet Potato Fries with Sea Salt, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.99
    $0.25/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Alexia Crispy Onion Rings with Panko Breading and Sea Salt, 13.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.37/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ore-Ida Crispy Hash Brown Patties Shredded Potatoes, 48 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.14/oz
  • Ore-Ida Crispy Hash Brown Patties Shredded Potatoes, 48 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.14/oz
  • Ore-Ida Crispy Hash Brown Patties Shredded Potatoes, 48 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.14/oz
  • McCain Extra Crispy Classic Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.99
    $0.18/oz
  • McCain Seasoned Crinkle Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • Ore-Ida Zesty Straight-Cut Seasoned French Fried Potatoes, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.17/oz
  • Ore-Ida Zesty Twirls Seasoned French Fried Potatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.20/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Diced Hash Brown Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket French Fried Potatoes Seasoned Fries, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Straight Cut French Fried Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Simply Potatoes Shredded Hash Browns, 20 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.22/oz
  • McCain Sweet Potato Crinkle Fries, 19 OZ (Frozen Sweet Potatoes)

    Open Product Description
    $4.99
    $0.26/oz
  • Bowl & Basket Straight Cut Sweet Potato Fries, 18 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz