Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Chipotle Veggie Burgers, 4 count, 10 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75 each
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Smart Balance Low Sodium Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
  • MorningStar Farms Savory Garden Veggie Vegan Burgers, 4 count, 9.5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
  • Silk Unsweet Cashewmilk with a Touch of Almond, 64 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.08/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Plant Butter with Avocado Oil, 14 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Holiday Nog Almondmilk, one quart
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
  • Wholesome Pantry Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.05/fl oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Chocolate Almondmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.10/fl oz
  • Ripple Kids Original Plant-Based Milk
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12/fl oz
  • Elmhurst Plant Based Smooth & Creamy Unsweetened Milked Almonds, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • House Foods Organic Tofu, 12 oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.29
    $0.23/oz
  • CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.19
    $0.11/fl oz
  • So Delicious Dairy Free Key Lime Coconut Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.59
    $0.49/oz
  • Silk Unsweet Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.29
    $0.08/fl oz
  • Smart Balance Original Buttery Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.37/oz
  • On Sale! Limit 4
    GoMacro Everlasting Joy Coconut + Almond Butter + Chocolate Chips Macrobar, 2.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.80
    $1.22/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Goya Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.22/fl oz
  • Silk Dairy-Free Vanilla Soymilk Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Oatly! The Original Full Fat Oatmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.10/fl oz
  • Silk Caramel Almond Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.29
    $0.20/fl oz
  • Silk Dairy-Free Vanilla Almond Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.29
    $0.20/fl oz
  • Bob's Red Mill Organic Steel Cut Oats, 24 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
  • Silk Vanilla Soymilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.09/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.01/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Smart Balance Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
  • Evolve Double Chocolate Protein Shake, 11 fl oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.27/fl oz
  • Pacific Foods Organic Unsweetened Coconut Milk, 32 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $4.29
    $4.29/qt
  • Wholesome Pantry Organic Light Unsweetened Coconut Milk, 13.5 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.29
    $0.24/fl oz
  • Wholesome Pantry Unsweetened Vanilla Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.05/fl oz
  • Evolve Creamy Vanilla Plant-Based Protein Shake, 11 fl oz, 4 count
    High Protein
    High Fiber
    Plant Based

    Open Product Description
    $11.99
    $0.27/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Cocojune Pure Coconut Organic Cultured Coconut Yogurt, 4 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.19
    $0.55/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Mush 15g Protein Peanut Butter Chocolate Chip Overnight Oats, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.50/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Mush Dark Chocolate Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread Family Size!, 4 lb 3.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.66/lb
    was $8.49
    Offer Valid Week of Oct 4th