Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    FRUIT Gushers Strawberry Splash and Tropical Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.8 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.19
    $0.66/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Quaker Chewy Yogurt Granola Bars Strawberry 1.23 Oz, 5 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.65/oz
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Balsamic Vinegar of Modena, 16.9 fl oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.79
    $0.22/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $11.99
    MOTT'S Assorted Fruit Flavored Snacks Family Size, 0.8 oz, 40 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $8.99
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    JonnyPops Organic Rainbow Fruit Stacks Pops, 1.85 fl oz, 8 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.34/fl oz
    was $5.64
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Quaker Instant Oatmeal Original 9.8 Oz, 10 Count
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.69
    $0.38/oz
  • Quaker Chewy Granola Bars Less Sugar Chocolate Chip 0.84 Oz, 8 Ct
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.60/oz
  • Quaker Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 1.51 oz, 8 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.69
    $0.30/oz
  • Quaker Big Chewy Granola Bars Chocolate Chip 1.48 Oz 5 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.54/oz
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    4C Panko Plain Bread Crumbs, 25 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.14/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Quaker Chewy Granola Bars Chocolate Chip 6.7 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.60/oz
  • Colavita Small Shells Pasta, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.11/oz
  • Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Hanover Premium Vegetables Petite Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/oz
  • Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    Sponsored
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.29
    $0.25/fl oz
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • RXBAR Blueberry Protein Bar, 1.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.36/oz
  • Hunt's No Salt Added Petite Diced Tomatoes, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.69
    $0.12/oz
  • On Sale!
    Gunter's Clover Pure Honey, 12 oz
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • McKee Little Debbie Chocolate Chip Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.63 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • Bowl & Basket Spaghetti Pasta, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
  • Bellino Instant Polenta, 17.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.39
    $0.19/oz
  • On Sale! Limit 4
    Libby's 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Hanover Steam-In-Bag Whole Green Beans Premium Vegetables, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
  • Hanover The Silver Line Premium Vegetables Baby Lima Beans, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.18/oz
  • Nestlé Coffee Mate Pumpkin Spice Zero Sugar Non-Dairy Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
  • Tastykake Jelly Krimpets, 2 oz, 6 pack

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Demakes Bros. Beef Shaved Steak, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Bowl & Basket Boneless & Skinless Swai Fillets, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $20.96
    $5.24/lb
  • 10 for $10.00
    Bumble Bee Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Colavita Penne Rigate Pasta, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.11/oz
  • On Sale! Limit 4
    Birds Eye Steamfresh Mixed Vegetables, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.09/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • King Oscar Low Sodium Wild Caught Sardines in Water, 3.75 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.89
    $1.04/oz
  • Bowl & Basket Steam in Bag Carrots, Corn, Green Beans & Peas Mixed Vegetables, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.11/oz