Shop certified gluten-free foods and pantry staples. Find gluten-free sandwich bread, gluten-free pastas, snacks, and baking mixes for celiac-friendly meals the whole family can enjoy.

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Lucky Charms Frosted Toasted Oat Cereal with Marshmallows Large Size, 14.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.23/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $11.99
    MOTT'S Assorted Fruit Flavored Snacks Family Size, 0.8 oz, 40 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $8.99
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Breyers Chocolate Ice Cream, 1.5 quart
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.11/fl oz
  • Weber Chicago Steak Seasoning, 2.5 oz
    Sponsored
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.79
    $1.52/oz
  • On Sale! Limit 4
    JonnyPops Organic Rainbow Fruit Stacks Pops, 1.85 fl oz, 8 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.34/fl oz
    was $5.64
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    FRUIT Gushers Strawberry Splash and Tropical Fruit Flavored Snacks Variety Pack, 0.8 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.19
    $0.66/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.27/oz
  • Similac Sensitive OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $26.49
    $2.12/oz
  • Talenti Coffee Chocolate Chip Gelato, one pint
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/fl oz
  • Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.20/oz
  • Similac Advance OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz

    Open Product Description
    $26.69
    $2.15/oz
  • Similac Total Comfort OptiGro Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $24.99
    $1.98/oz
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Acme Smoked Fish Smoked Nova Salmon, 8 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $14.99
    $1.87/oz
  • 2 for $4.00
    Skippy No Sugar Added Chunky Peanut Butter Spread, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Red Gold RedPack Basil, Garlic & Oregano Crushed Tomatoes in Puree, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.69
    $0.10/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hellmann's Real Mayonnaise, 30 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Goya Premium Sardines in Olive Oil, 4.25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.87/oz
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Multi Grain Lightly Sweetened Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Banquet Brown 'N Serve Turkey Fully Cooked Sausage Links, 10 count, 6.4 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.31/oz
  • Similac Soy Isomil OptiGro Soy-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $25.49
    $2.06/oz
  • Progresso Rich & Hearty New England Clam Chowder Soup, 18.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
  • StarKist Tuna Creations Deli Style Tuna Salad, 3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.53/oz
  • On Sale!
    HERR'S Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Progresso Rich & Hearty Chicken Corn Chowder Flavored with Bacon Soup, 18.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
  • College Inn 100% Natural Chicken Broth, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14/oz
  • Armour Star Original Vienna Sausage, 4.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.22/oz
  • Electrolit Orange Electrolyte Beverage, 21 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $0.16/fl oz
  • On Sale!
    Mott's Animals Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.19
    $3.99/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • RXBAR Blueberry Protein Bar, 1.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $1.36/oz
  • Similac NeoSure OptiGro Infant Formula with Iron Milk-Based Powder, 0-12 Months, 13.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Halal

    Open Product Description
    $35.18
    $2.69/oz
  • Hunt's No Salt Added Petite Diced Tomatoes, 14.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.69
    $0.12/oz
  • Progresso Rich & Hearty Beef Pot Roast with Country Vegetables Soup, 18.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
  • Hormel Original Pepperoni, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.92/oz