Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Perdue Chicken Wing Sections, 48 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.27/oz
  • Tyson Mini Dino Nuggets, 5.3 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.85/oz
  • Kidfresh Chicken Meatballs, 8 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.79
    $0.97/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Buffalo Style Crispy Bites, 24 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Yummy Dino Buddies Whole Grain Chicken Breast Nuggets, 21 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $8.49
    $0.40/oz
  • Just Bare® Lightly Breaded Spicy Chicken Breast Bites
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Frozen Turkey Hen Wings, 1 pound

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Hot 'N Spicy Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Garlic Parmesan Crispy Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Tyson Grilled Boneless Chicken Bites Cup, 5.2 oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.86/oz
  • Kidfresh White Meat Chicken Nuggets, 7.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.79
    $0.99/oz
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Nibblers Value Pack, 36 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.22/oz
  • Tyson Any'tizers Frozen Sweet BBQ Flavored Boneless Chicken Bites, 1.5 lb Bag
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • On Sale!
    Bowl & Basket Uncooked Chicken Wings, 4 lbs

    Open Product Description
    $7.99
    $2.00/lb
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Just Bare® Lightly Breaded Chicken Breast Strips
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Lemon Pepper Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Air Fryer Ready Roasted Crispy Chicken Wings, 22 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.27/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Realgood Foods Co. Lightly Breaded Chicken Nuggets, 36 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $14.99
    $0.42/oz
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Strips Value Pack, 36 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.22/oz
  • Tyson Frozen Baked Chicken Breast Nuggets, 25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.01/g
  • Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Chicken Nuggets, 22 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.99
    $0.50/oz
  • Tyson Hot Honey Frozen Chicken Wings, 2.5 lb
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.15/oz
  • Tyson Any'tizers Buffalo Style Boneless Chicken Bites, 24 oz (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Mr Chikin Uncooked Buffalo Chicken Wings Sections, 40 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.99
    $4.00/lb
  • Tyson Frozen Grilled Chicken Breast Strips, 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $9.99
    $0.45/oz
  • Tyson Frozen Oven Roasted Diced Chicken Breast, 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $10.99
    $0.50/oz
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Breast Patties with Rib Meat Value Pack, 35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.23/oz
  • Perdue Simply Smart Organic Gluten Free Chicken Tenders, 22 oz
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $10.99
    $0.50/oz
  • Tyson Dino Nuggets Family Pack, 64 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $14.99
    $0.23/oz
  • Perdue Safari Nuggets, 27 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.28/oz
  • Golden Krust Jerk Chicken Patty, 2 count, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
  • Tyson Buffalo Style Chicken Strips, 25 oz (Frozen)
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.40/oz
  • Tyson Frozen Crispy Chicken Breast Strips, 25 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.40/oz