Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    HERR'S Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    HERR'S Ripples Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Sour Cream & French Onion Potato Chips, 7 3/4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pringles Snack Cups Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 0.74 oz, 12 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $1.02/oz
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Classic Lattice Cut with Sea Salt Potato Chips, 7 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.61/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pringles Snack Cups Cheddar Cheese Potato Crisps, 0.74 oz, 12 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $1.02/oz
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Sea Salt & Vinegar Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    HERR'S Crisp 'n Tasty Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    HERR'S Honey BBQ Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.44/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.42/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Sea Salt & Vinegar Flavored 7 1/2 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Sweet & Spicy Jalapeño Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Honey Jalapeño Flavored Potato Chips, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Kettle Cooked Original Potato Chips, 8.0 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Specialty Maui Sweet Onion Kettle Chips, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • 3 for $10.00
    Herr's Ripples Potato Chips Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Sour Cream and Onion Kettle Cooked Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Cape Cod Waves Kettle Cooked Honey BBQ Potato Chips, 7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz
  • On Sale!
    HERR'S Baked! Original Potato Crisps, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    HERR'S Barbecue Flavored Potato Chips, 7 3/4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    HERR'S Red Hot Potato Chips, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Honey Barbecue Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Lay's Wavy Lightly Salted Potato Chips Original 7 1/2 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Sea Salt, 7.5 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
  • On Sale!
    Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Spicy Dill Pickle Flavored, 7 1/2 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Wise Golden Potato Honey Butter Potato Chips, 7 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 2 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.24/oz
  • Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.42/oz