All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • On Sale!
    Matiz Wild Cod in Spanish Olive Oil, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $1.87/oz
    was $8.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.26/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $19.99
    Perfect Bar Dark Chocolate Chip Peanut Butter with Sea Salt Protein Bar, 2.3 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.39
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Unsweetened Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Perdue Dino Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $2.79
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Creamy Chocolate Fudge Flavored Grass-Fed Protein Shake, 11 fl oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $10.15
    $0.23/fl oz
    was $12.15
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Rotini Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rotini Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Spaghetti Grain & Legume Pasta, 14.5  oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    True Lemon Unsweetened Crystallized Lemon, 32 count, .90 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $3.29/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Organic Protein 50 Superfoods Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 18 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $23.99
    $21.42/lb
    was $27.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $21.49
    $1.32/oz
    was $25.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $29.99
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Lemon Lime Electrolyte Drink Mix, 0.56 oz, 15 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $21.99
    $2.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Sweet Potato Littles, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Lemon Lime Electrolyte Drink Mix, 0.56 oz, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $2.48/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Sugar-Free Lemon Lime Electrolyte Drink Mix, 0.45 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $13.99
    $3.05/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Tropical Punch Electrolyte Drink Mix, 0.56 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $13.99
    $2.48/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Raspberry Lemonade Hydration Multiplier Electrolyte Drink Mix, 0.45 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $3.05/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Katz Gluten Free Cinnamon Donut Holes, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Gluten Free Snaps Pretzels, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Hint Water Infused with Strawberry + Kiwi Essences, 16 fl oz, 12 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $11.99
    $1.00 each
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Homestyle Dairy Free Heavy Whipping Cream Alternative, 16.9 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.18/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Penne Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Drink Mix Sticks, 0.56 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $13.99
    $2.48/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Strawberry Electrolyte Drink Mix, 5.65 oz, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $2.48/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Sugar-Free White Peach Electrolyte Drink Mix, 0.45 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $13.99
    $3.05/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Watermelon Electrolyte Drink Mix, 0.56 oz, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $2.48/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Banana Bread, 1.6 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.93/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Lärabar Cashew Cookie Bar, 1.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.88/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Oct 4th