All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale!
    Botticelli Everyday Frying Classic Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.41/fl oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.90 avg/ea
    $1.49/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $4.19/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.87 avg/ea
    $2.99/lb
    was $14.82 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Freshly Ground Meat Loaf Mix, Beef/Pork, Average Weight 1.25 lb Pack
    Plant Based
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $5.99/lb
    was $8.74 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.19 avg/ea
    $1.29/lb
    was $9.07 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Pork St. Louis Style Spare Ribs, Average Weight 2.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.48 avg/ea
    $2.99/lb
    was $9.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.19 avg/ea
    $4.19/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Yellow Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.41/fl oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Loin Chops, Bone In, Thin Sliced, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.74 avg/ea
    $2.99/lb
    was $5.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Fresh Pork Loin Baby Back Rib, Bone In, Previously Frozen, Average Weight 2.75 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.60 avg/ea
    $3.49/lb
    was $11.80 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.36 avg/ea
    $3.49/lb
    was $6.24 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Lipton Yellow Label Black Tea Bags, 100 count, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.04 each
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 6 lbs
    Certified Angus Beef Loin New York Strip Steak, Boneless, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99 avg/ea
    $15.99/lb
    was $18.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Lion Chops, Bone In, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.74 avg/ea
    $2.49/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Birds Eye Steamfresh Broccoli Florets, 10.8 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.18/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Freshly Ground Pork, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.36 avg/ea
    $3.49/lb
    was $4.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • 2 for $4.00
    Pacific Celery Sticks, 1 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.00
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Avocados, 5 count bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Voss Natural Spring Still Water, 27.05 fl oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.11/fl oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Plume Hand Cut Veal for Stew
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    was $12.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Chicken Wings Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.28 avg/ea
    $2.79/lb
    was $17.56 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Pork St. Louis Style Spare Rib, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.97 avg/ea
    $2.99/lb
    was $11.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Rib End Pork Loin Chop, Bone In, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $2.36 avg/ea
    $1.89/lb
    was $3.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Nature's Reserve 80% Lean 20% Fat Ground Beef, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Nature's Reserve Beef Loin New York Strip Steak, Boneless, Product of Australia, Average Weight 1.25
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.24 avg/ea
    $12.99/lb
    was $17.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight