All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $6.00
    Progresso Vegetable Classics Macaroni & Bean Soup, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Goya Black Bean Soup, 15 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    WW Giant Chocolate Fudge Low Fat Ice Cream Bars, 3.5 fl oz, 6 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.14/fl oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Maier's Reduced Calorie Premium Italian Bread, 1 lb
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    King Arthur Baking Company Keto Wheat Baking Flour, 16 oz
    High Protein
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $9.49
    $0.59/oz
    was $10.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Healthy Choice Café Steamers Grilled Chicken Pesto with Vegetables, 9.9 oz
    High Protein
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Barilla Whole Grain Linguine Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Goya Red Kidney Beans in Sauce, 15 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Atkins Endulge Gummy Bears, 1.06 oz, 6 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.55/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Froot Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 23 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $6.89
    $0.30/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kashi GO Chocolate Crunch Protein Cereal, 10g Protein, 16 oz Box
    High Fiber
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.83
    $0.21/fl oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Healthy Choice Café Steamers Grilled Chicken Marinara with Parmesan, 9.5 oz
    High Protein
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Tabatchnick Minestrone Soup, 2 count, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.98
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Cento Minestrone Soup, 15 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.17/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Orgain Organic Protein 50 Superfoods Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 18 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $23.99
    $21.42/lb
    was $27.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Cento Low Sodium Organic Red Kidney Beans, 15.5 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.29
    $0.15/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Barilla Spaghetti Whole Grain Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Barilla Whole Grain Penne Wheat Pasta, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $4.00
    Ducal Refried Black Beans, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Ronzoni Healthy Harvest 100% Whole Grain Spaghetti Pasta, 16 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.59
    $0.10/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Eden Toasted Sea Vegetable Sushi Nori, 7 count, 0.6 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $13.32/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Fruity Protein Cereal, 8 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
    was $9.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 27.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.89
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    General Mills Chex Oven Toasted Wheat Cereal, 14 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Kashi Strawberry Banana Smoothie Loops Breakfast Cereal, Whole Grain, 12.7 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.39/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Nature's Path Organic Whole Wheat Flour, 32 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 4th