All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Heart Health
    Remove Heart Health
Sort by
  • locked-in price
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Yellow Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.41/fl oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Black Bear London Broil Roast Beef
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $13.99/lb
    $13.99/lb
    was $15.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Ben's Original Ready Rice Jasmine, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.69
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Black Bear Virginia Brand Ham
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99/lb
    $7.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.10/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Black Bear Eye Round Roast Beef
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $13.99/lb
    $13.99/lb
    was $14.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 4th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Tuttorosso Peeled Plum Italian Style Tomatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.07/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Cinnamon Apple Sauce, 4 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Goya Black Bean Soup, 15 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 4 for $5.00
    Campbell's Condensed Tomato Soup, 10.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $1.49
    $0.14/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Peach Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.38
    $0.16/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Strawberry Cheesecake Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.38
    $0.16/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Toasted Coconut Vanilla Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.38
    $0.16/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Strawberry Cheesecake Inspired Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Filippo Berio Robusto Extra Virgin Olive Oil, 25.3 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/fl oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Birds Eye Steamfresh Edamame in the Pod, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    WW Giant Chocolate Fudge Low Fat Ice Cream Bars, 3.5 fl oz, 6 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.14/fl oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Francesco Rinaldi Traditional Sauce, 23.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th