Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Yoplait Original French Vanilla Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Siggi's Fruit & Fiber Strawberry Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • 2 for $11.99
    Activia Strawberry and Blueberry Non Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Siggi's Fruit & Fiber Peach Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Dannon Light + Fit Original Cherry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
  • Yoplait Original Cherry Orchard Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • YoCrunch Vanilla M&M's Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt, 4 oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Yoplait Original Mixed Berry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Activia Vanilla Flavored Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
  • Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Whips! Orange Crème Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.22/oz
  • Yoplait Whips! Strawberry Mist Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.22/oz
  • On Sale!
    Dannon Peach Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.11/oz
    was $0.79
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Siggi's Lowfat Yogurt with Coconut Cream, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • 2 for $11.99
    Activia Strawberry Banana and Peach Non Fat Yogurt, 4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • YoCrunch Vanilla Oreo Lowfat Yogurt, 4 oz, 4 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Bowl & Basket Vanilla Lowfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.09/oz
  • Bowl & Basket Vanilla Nonfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.79
    $0.09/oz
  • Siggi's Raspberry Strained Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Siggi's Vanilla Whole Milk Yogurt, 4.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.52/oz
  • Siggi's Simple Ingredient Skyr Vanilla Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.79
    $0.41/oz
  • Siggi's Vanilla & Cinnamon Lowfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • locked-in price
    YoCrunch Vanilla with M&M's Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt with Toppers, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.21/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Activia Peach Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
  • Dannon Light + Fit Original Strawberry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
  • Siggi's Strawberry Banana Lowfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Siggi's Vanilla Nonfat Yogurt, 24 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.89
    $0.33/oz
  • locked-in price
    YoCrunch Strawberry with M&M's Minis Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.21/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • La Yogurt Probiotic Blueberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • 2 for $11.99
    Activia Strawberry and Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Stonyfield Organic Strawberry Whole Milk Probiotic Yogurt, 32 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.39
    $0.20/oz
  • Dannon Light + Fit Original Vanilla Fat Free Yogurt, 32 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz