Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Tastykake Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Nabisco Oreo Cakesters Double Chocolate Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    Sponsored
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Bliss Caramel Sea Salt Marshmallow Squares, 0.84 oz, 6 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.96/oz
  • Little Debbie Banana Puddın' Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 9.57 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • Tastykake Creme Filled Koffee Kake Cupkakes, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.39/oz
  • Tastykake Creme Filled Buttercreme Cupkakes, 2.4 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $4.99
    $0.35/oz
  • Tastykake Chocolate Cupcakes with Chocolate Icing, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.39/oz
  • Entenmann's Lemon Loaf Cake Limited Edition, 11.5 oz

    Open Product Description
    $6.59
    $0.57/oz
  • 2 for $7.00
    Drake's Devil Dogs Creme Filled Devils Food Cakes, 8 count, 13.63 oz

    Open Product Description
    $3.50
    $0.27/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Oreo Cakesters Confetti with Birthday Cake Flavor Creme Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Tastykake Juniors Chocolate Kreamie Family Pack, 4 count
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
  • McKee Little Debbie Creme Pies Fudge Round Sandwich Cookies, 8 count, 9.47 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.34/oz
  • Entenmann's New York Style Crumb Cake, 1 lb 1 oz

    Open Product Description
    $8.49
    $0.50/oz
  • Entenmann's Mini Crumb Snack Cakes, 6 count, 11.5 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.48/oz
  • McKee Little Debbie Cosmic Brownies with Chocolate Chip Candy, 6 count, 13.1 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.24/oz
  • McKee Little Debbie Honey Buns, 6 count, 10.6 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.30/oz
  • Little Debbie Football Shaped Brownies, 6 count, 9.08 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.35/oz
  • Tastykake Creme Filled Swiss Rolls, 2 oz, 12 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Tastykake Krimpets Creme Filled Iced Sponge Cakes, 2.4 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.35/oz
  • Tastykake Spice Kake Krimpets Seasonal Edition, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Tastykake Frosted Mini Donuts, 11.5 oz

    Open Product Description
    $3.49
    $0.01/g
  • 4 for $10.00
    Entenmann's Little Bites Hot Cocoa with Marshmallow Muffins Winter Limited Edition, count 20,8.25 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.54/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Tastykake Chocolate Chip Mini Muffins, 1.6 oz, 5 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Nabisco Oreo Cakesters Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $5.00
    Wonder Creme Filled Banana Creme Cakes, 1.75 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.79
    $0.36/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Little Debbie Strawberry Shortcake Rolls, 6 count, 13.0 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.25/oz
  • McKee Little Debbie Boston Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 10.98 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.29/oz
  • McKee Little Debbie Pumpkin Spice Cake Rolls, 6 count, 13.13 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.25/oz
  • Tastykake Coconut Juniors Yellow Layer Cakes with Coconut Topping, 3 oz, 4 count

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Entenmann's Butter French Crumb Cake, 14 oz

    Open Product Description
    $8.49
    $0.61/oz
  • Tastykake Pumpkin Baked Pie Seasonal Edition, 4 oz

    Open Product Description
    $2.79
    $0.70/oz