Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lifesavers 5 Flavors Gummies Share Size, 4.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/oz
  • SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Fruit Slices Gummy Candies, 9 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.19/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
  • Reese's Milk Chocolate Peanut Butter Cups, .55 oz, 8 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
  • Tic Tac Fruit Adventure Mints, 100 count, 1.7 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $1.76/oz
  • Sour Patch Kids/Swedish Fish Soft & Chewy Candy, 160 count, 3 lb 1.1 oz

    Open Product Description
    $19.49
    $0.40/oz
  • Hershey's Kisses Special Dark Mildly Sweet Chocolate Share Pack, 8.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.80/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • Hershey's Milk Chocolate, 1.55 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • Hershey's Milk Chocolate, XL, 16 count, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.91/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate Share Pack, 9.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.19
    $0.78/oz
  • Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $3.13/oz
  • Butterfinger, Chocolatey, Peanut-Buttery Unwrapped Minis, Movie Theater Candy Box, 2.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.53/oz
  • Twizzlers Licorice Twists Candy, 16 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Ice Breakers Spearmint Sugar Free Mints, 1.5 oz

    Open Product Description
    $3.59
    $2.39/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Almonds XL, 16 count, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.94/oz
  • Life Savers 5 Flavors Hard Candy, 6.25 oz
    locked-in price
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.48/oz
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
  • Reese's Miniatures Milk Chocolate & Peanut Butter Cups, 8.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $0.71/oz
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Spice Drops, 9 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.19/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Jolly Rancher Original Gummies Candy, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • On Sale! Limit 4
    Tic Tac Fruit Adventure Mints, 3.4 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $1.03/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Altoids Peppermint Curiously Strong Mints, 1.76 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $1.87/oz
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $1.14/oz
  • Lifesavers Orange Mints, 6.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.19
    $0.51/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • Milk Duds Chocolate & Caramel Candy, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.30/oz
  • Whoppers The Original Malted Milk Balls, 5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.30/oz