Panera Bread Autumn Squash Soup, 16 oz, $6.99Panera Bread Autumn Squash Soup, 16 ozPanera BreadAdd Panera Bread Autumn Squash Soup, 16 oz to Favorites.Add Panera Bread Autumn Squash Soup, 16 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPanera Bread Autumn Squash Soup, 16 ozOpen Product Description$6.99$0.44/ozAdd to List
Panera Bread Chicken Noodle Soup, 32 oz, $10.99Panera Bread Chicken Noodle Soup, 32 ozPanera BreadAdd Panera Bread Chicken Noodle Soup, 32 oz to Favorites.Add Panera Bread Chicken Noodle Soup, 32 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPanera Bread Chicken Noodle Soup, 32 ozOpen Product Description$10.99$0.34/ozAdd to List
Panera Bread Creamy Chicken & Wild Rice Soup, $6.99Panera Bread Creamy Chicken & Wild Rice SoupPanera BreadAdd Panera Bread Creamy Chicken & Wild Rice Soup to Favorites.Add Panera Bread Creamy Chicken & Wild Rice Soup to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPanera Bread Creamy Chicken & Wild Rice SoupOpen Product Description$6.99$0.44/ozAdd to List
Bowl & Basket Chicken Noodle Soup, 20 oz, $5.99Tender Chicken, Sweet Carrots, Crisp Celery, Diced Onion & Al Dente Mafalda Pasta with Sea SaltBowl & BasketOn Sale!Add Bowl & Basket Chicken Noodle Soup, 20 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Chicken Noodle Soup, 20 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarBowl & Basket Chicken Noodle Soup, 20 ozOpen Product Description$5.99$0.30/oz was $6.49Offer Valid Week of Oct 4thAdd to List
Panera Bread Broccoli Cheddar Soup, 32 oz, $10.99Panera Bread Broccoli Cheddar Soup, 32 ozPanera BreadAdd Panera Bread Broccoli Cheddar Soup, 32 oz to Favorites.Add Panera Bread Broccoli Cheddar Soup, 32 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPanera Bread Broccoli Cheddar Soup, 32 ozOpen Product Description$10.99$0.34/ozAdd to List
Panera Bread Creamy Tomato Soup, 32 oz, $10.99Panera Bread Creamy Tomato Soup, 32 ozPanera BreadAdd Panera Bread Creamy Tomato Soup, 32 oz to Favorites.Add Panera Bread Creamy Tomato Soup, 32 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsPanera Bread Creamy Tomato Soup, 32 ozOpen Product Description$10.99$0.34/ozAdd to List
Panera Bread Chicken Tortilla Soup, 16 oz, $6.99Panera Bread Chicken Tortilla Soup, 16 ozPanera BreadAdd Panera Bread Chicken Tortilla Soup, 16 oz to Favorites.Add Panera Bread Chicken Tortilla Soup, 16 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPanera Bread Chicken Tortilla Soup, 16 ozOpen Product Description$6.99$0.44/ozAdd to List
Panera Bread Creamy Tomato Soup, 16 oz, $6.99Panera Bread Creamy Tomato Soup, 16 ozPanera BreadAdd Panera Bread Creamy Tomato Soup, 16 oz to Favorites.Add Panera Bread Creamy Tomato Soup, 16 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPanera Bread Creamy Tomato Soup, 16 ozOpen Product Description$6.99$0.44/ozAdd to List
Bowl & Basket Chicken & Dumpling Soup with Dark and Light Meat Chicken, 20 oz, $5.99Tender Dark & Light Meat Chicken, Sautéed Onions, Celery & Carrots in Thickened Stock with Hearty Dumplings, Parsley, & Dash of NutmegBowl & BasketOn Sale!Add Bowl & Basket Chicken & Dumpling Soup with Dark and Light Meat Chicken, 20 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Chicken & Dumpling Soup with Dark and Light Meat Chicken, 20 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarBowl & Basket Chicken & Dumpling Soup with Dark and Light Meat Chicken, 20 ozOpen Product Description$5.99$0.30/oz was $6.49Offer Valid Week of Oct 4thAdd to List
Bowl & Basket Cream of Crab Soup with Premium Crab Meat, 20 oz, $5.99Premium Crab Meat in Roux-Thickened Fish Stock with Light Cream, Sherry Wine & Traditional Bay SeasoningBowl & BasketOn Sale!Add Bowl & Basket Cream of Crab Soup with Premium Crab Meat, 20 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Cream of Crab Soup with Premium Crab Meat, 20 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBowl & Basket Cream of Crab Soup with Premium Crab Meat, 20 ozOpen Product Description$5.99$0.30/oz was $6.49Offer Valid Week of Oct 4thAdd to List
Bowl & Basket Italian-Style Wedding Soup with Seasoned Beef Meatballs, 20 oz, $5.99Meatballs & Ancini Di Pepe Pasta in Handcrafted Chicken Stock with Onions, Spinach & Sautéed GarlicBowl & BasketOn Sale!Add Bowl & Basket Italian-Style Wedding Soup with Seasoned Beef Meatballs, 20 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Italian-Style Wedding Soup with Seasoned Beef Meatballs, 20 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBowl & Basket Italian-Style Wedding Soup with Seasoned Beef Meatballs, 20 ozOpen Product Description$5.99$0.30/oz was $6.49Offer Valid Week of Oct 4thAdd to List
Bowl & Basket Lobster Bisque Soup, 20 oz, $5.99Bowl & Basket Lobster Bisque Soup, 20 ozBowl & BasketOn Sale!Add Bowl & Basket Lobster Bisque Soup, 20 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Lobster Bisque Soup, 20 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBowl & Basket Lobster Bisque Soup, 20 ozOpen Product Description$5.99$0.30/oz was $6.49Offer Valid Week of Oct 4thAdd to List
Bowl & Basket New England Style Clam Chowder Soup, 20 oz, $5.99Tender Sea Clams in Roux-thickened Fish Stock with Light Cream, Diced Potatoes & Sautéed OnionsBowl & BasketOn Sale!Add Bowl & Basket New England Style Clam Chowder Soup, 20 oz to Favorites.Add Bowl & Basket New England Style Clam Chowder Soup, 20 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBowl & Basket New England Style Clam Chowder Soup, 20 ozOpen Product Description$5.99$0.30/oz was $6.49Offer Valid Week of Oct 4thAdd to List
Bowl & Basket Tomato Bisque Soup, 20 oz, $5.99Slow-Simmered Tomatoes, Carrots & Sautéed Garlic in Rich Cream with Fresh Chopped BasilBowl & BasketOn Sale!Add Bowl & Basket Tomato Bisque Soup, 20 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Tomato Bisque Soup, 20 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBowl & Basket Tomato Bisque Soup, 20 ozOpen Product Description$5.99$0.30/oz was $6.49Offer Valid Week of Oct 4thAdd to List
Cholula Mexican Style Street Corn Chowder, 16 oz, $6.99Cholula Mexican Style Street Corn Chowder, 16 ozCholulaAdd Cholula Mexican Style Street Corn Chowder, 16 oz to Favorites.Add Cholula Mexican Style Street Corn Chowder, 16 oz to Favorites.Cholula Mexican Style Street Corn Chowder, 16 ozOpen Product Description$6.99$0.44/ozAdd to List
Blount Clam Shack Gumbo Soup with Uncured Sausage, White Meat Chicken & Shrimp, 24 oz, $9.99Blount Clam Shack Gumbo Soup with Uncured Sausage, White Meat Chicken & Shrimp, 24 ozBlount Clam ShackAdd Blount Clam Shack Gumbo Soup with Uncured Sausage, White Meat Chicken & Shrimp, 24 oz to Favorites.Add Blount Clam Shack Gumbo Soup with Uncured Sausage, White Meat Chicken & Shrimp, 24 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBlount Clam Shack Gumbo Soup with Uncured Sausage, White Meat Chicken & Shrimp, 24 ozOpen Product Description$9.99$0.42/ozAdd to List
Blount Clam Shack Lobster Bisque, 24 oz, $9.99Blount Clam Shack Lobster Bisque, 24 ozBlount Clam ShackAdd Blount Clam Shack Lobster Bisque, 24 oz to Favorites.Add Blount Clam Shack Lobster Bisque, 24 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBlount Clam Shack Lobster Bisque, 24 ozOpen Product Description$9.99$0.42/ozAdd to List
Blount Clam Shack Shrimp & Corn Chowder, 24 oz, $9.99Blount Clam Shack Shrimp & Corn Chowder, 24 ozBlount Clam ShackAdd Blount Clam Shack Shrimp & Corn Chowder, 24 oz to Favorites.Add Blount Clam Shack Shrimp & Corn Chowder, 24 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupBlount Clam Shack Shrimp & Corn Chowder, 24 ozOpen Product Description$9.99$0.42/ozAdd to List
Panera Bread Autumn Squash Soup, 32 oz, $10.99Panera Bread Autumn Squash Soup, 32 ozPanera BreadAdd Panera Bread Autumn Squash Soup, 32 oz to Favorites.Add Panera Bread Autumn Squash Soup, 32 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsPanera Bread Autumn Squash Soup, 32 ozOpen Product Description$10.99$0.34/ozAdd to List
Panera Bread Chicken Tortilla Soup, 32 oz, $10.99Panera Bread Chicken Tortilla Soup, 32 ozPanera BreadAdd Panera Bread Chicken Tortilla Soup, 32 oz to Favorites.Add Panera Bread Chicken Tortilla Soup, 32 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsPanera Bread Chicken Tortilla Soup, 32 ozOpen Product Description$10.99$0.34/ozAdd to List
Panera Bread Southwest Style Chicken Soup, 32 oz, $10.99Panera Bread Southwest Style Chicken Soup, 32 ozPanera BreadAdd Panera Bread Southwest Style Chicken Soup, 32 oz to Favorites.Add Panera Bread Southwest Style Chicken Soup, 32 oz to Favorites.FSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAFSAHSAlocked-in price Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial IngredientsPanera Bread Southwest Style Chicken Soup, 32 ozOpen Product Description$10.99$0.34/ozAdd to List
Panera Bread Baked Potato Soup, 16 oz, $6.99Panera Bread Baked Potato Soup, 16 ozPanera BreadAdd Panera Bread Baked Potato Soup, 16 oz to Favorites.Add Panera Bread Baked Potato Soup, 16 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPanera Bread Baked Potato Soup, 16 ozOpen Product Description$6.99$0.44/ozAdd to List
Panera Bread Broccoli Cheddar Soup, 16 oz, $6.99Panera Bread Broccoli Cheddar Soup, 16 ozPanera BreadAdd Panera Bread Broccoli Cheddar Soup, 16 oz to Favorites.Add Panera Bread Broccoli Cheddar Soup, 16 oz to Favorites. No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPanera Bread Broccoli Cheddar Soup, 16 ozOpen Product Description$6.99$0.44/ozAdd to List
Panera Bread Chicken Noodle Soup, 16 oz, $6.99Panera Bread Chicken Noodle Soup, 16 ozPanera BreadAdd Panera Bread Chicken Noodle Soup, 16 oz to Favorites.Add Panera Bread Chicken Noodle Soup, 16 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarPanera Bread Chicken Noodle Soup, 16 ozOpen Product Description$6.99$0.44/ozAdd to List
Panera Bread Greek Style Lemon Chicken Soup, 16 oz, $6.99Panera Bread Greek Style Lemon Chicken Soup, 16 ozPanera BreadAdd Panera Bread Greek Style Lemon Chicken Soup, 16 oz to Favorites.Add Panera Bread Greek Style Lemon Chicken Soup, 16 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPanera Bread Greek Style Lemon Chicken Soup, 16 ozOpen Product Description$6.99$0.44/ozAdd to List
Panera Bread Lobster Bisque, 16 oz, $6.99Panera Bread Lobster Bisque, 16 ozPanera BreadAdd Panera Bread Lobster Bisque, 16 oz to Favorites.Add Panera Bread Lobster Bisque, 16 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPanera Bread Lobster Bisque, 16 ozOpen Product Description$6.99$6.99/lbAdd to List
Panera Bread New England Clam Chowder Soup, 16 oz, $6.99Panera Bread New England Clam Chowder Soup, 16 ozPanera BreadAdd Panera Bread New England Clam Chowder Soup, 16 oz to Favorites.Add Panera Bread New England Clam Chowder Soup, 16 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPanera Bread New England Clam Chowder Soup, 16 ozOpen Product Description$6.99$0.44/ozAdd to List
Panera Bread Southwest Style Chicken Soup, 16 oz, $6.99Panera Bread Southwest Style Chicken Soup, 16 ozPanera BreadAdd Panera Bread Southwest Style Chicken Soup, 16 oz to Favorites.Add Panera Bread Southwest Style Chicken Soup, 16 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn SyrupPanera Bread Southwest Style Chicken Soup, 16 ozOpen Product Description$6.99$0.44/ozAdd to List
Bowl & Basket Hungarian-Inspired Mushroom Soup, 20 oz, $5.99Bowl & Basket Hungarian-Inspired Mushroom Soup, 20 ozBowl & BasketOn Sale!Add Bowl & Basket Hungarian-Inspired Mushroom Soup, 20 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Hungarian-Inspired Mushroom Soup, 20 oz to Favorites. Gluten Free Gluten Free No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added Sugar Bowl & Basket Hungarian-Inspired Mushroom Soup, 20 ozOpen Product Description$5.99$0.30/oz was $6.49Offer Valid Week of Oct 4thAdd to List
Bowl & Basket Beef Barley Soup with Lean Beef, 20 oz, $5.99Rich Beef Stock with Lean Beef Strips, Pearl Barley, Red Peppers, Mushrooms, Peas, Tomatoes & Green BeansBowl & BasketOn Sale!Add Bowl & Basket Beef Barley Soup with Lean Beef, 20 oz to Favorites.Add Bowl & Basket Beef Barley Soup with Lean Beef, 20 oz to Favorites. No Artificial Ingredients No Artificial Ingredients No High Fructose Corn Syrup No High Fructose Corn Syrup No Added Sugar No Added SugarBowl & Basket Beef Barley Soup with Lean Beef, 20 ozOpen Product Description$5.99$0.30/oz was $6.49Offer Valid Week of Oct 4thAdd to List