Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $4.00
    Purina ONE Tender Cuts in Gravy Chicken & Brown Rice Entrée Adult Dog Food, 13 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Pedigree Small Dog Complete Nutrition Roasted Chicken, Rice & Vegetable Adult Dog Food, 16 lb

    Open Product Description
    $19.49
    $1.39/lb
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Lamb and Brown Rice 24-lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $59.99
    $2.50/lb
  • On Sale!
    Blue Buffalo Homestyle Recipe Senior 7+ Beef & Vegetable Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Brutus Broth Beef Bone Broth, 32 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Chicken Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Canine Carry Outs Beef Flavor Chew Bones Dog Snacks, 2.8 oz

    Open Product Description
    $1.20
    $0.40/oz
    was $1.25
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Dogs with Chicken, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $82.49
    $3.44/lb
  • Cesar Simply Crafted Chicken Canine Cuisine Complement in Natural Juices, 1.3 oz

    Open Product Description
    $2.19
    $1.68/oz
  • Purina Beneful Tuscan Style with Beef, Carrots, Tomatoes & Rice Medleys in Sauce Dog Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Blue Buffalo Nudges Homestyle Natural Dog Treats, 16 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $15.39
    $0.96/oz
  • Freshpet Tender Chicken Recipe with Carrots, Peas & Brown Rice Slice & Serve Roll Dog Food, 6 lb

    Open Product Description
    $17.49
    $2.92/lb
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • Cadet Gourmet Chicken Breast Treat for Dogs, 14 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $14.49
    $1.03/oz
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $51.99
    $0.22/oz
  • On Sale! Limit 4
    Brutus Broth Chicken Bone Broth, 32 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Recipe Grain Free Chicken & Beef Recipe in Savory Broth Dog Food for Adult Dogs, 2.75 oz

    Open Product Description
    $1.29
    $0.47/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Purina ONE Lamb & Rice Formula Adult Dog Food, 31.1 lb

    Open Product Description
    $49.99
    $0.10/oz
  • On Sale! Limit 4
    Canine Carry Outs Beef Flavor Dog Snacks, 4.5 oz

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.25
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Freshpet Freshly Roasted Meals Tender Chicken Recipe with Garden Vegetables Dog Food, 5.5 lb

    Open Product Description
    $24.99
    $4.54/lb
  • Purina ONE Chicken & Rice Formula Adult Dog Food, 31.1 lb

    Open Product Description
    $49.99
    $1.61/lb
  • Purina Beneful Medleys Mediterranean Style Dog Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Healthy Hide Good 'n' Fun Triple Flavor Wings Snack for All Dogs, 12.0 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $7.00
    Milk-Bone Flavor Snacks Small Dog Snacks, 24 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Blue Homestyle Recipe Beef Dinner with Garden Vegetables Adult Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Turkey Meatloaf Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Purina ONE True Instinct with Real Turkey & Venison Adult Dog Food, 13 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $0.23/oz
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 5-lb

    Open Product Description
    $19.29
    $3.86/lb
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Senior Dry Dog Food, Chicken and Brown Rice 15-lb

    Open Product Description
    $51.99
    $0.22/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Beggin' Original with Bacon Dog Treats Party Pack!!, 40 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $14.99
    $0.37/oz
    was $18.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Harvest Moon 5" Hide Free Chicken Twist Sticks Dog Chews, 4 count, 5.64 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $1.50 each
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • PEDIGREE Adult Canned Wet Dog Food Chopped Ground Dinner Chicken & Rice Dinner, (12) 13.2 oz. Cans

    Open Product Description
    $1.99
    $0.15/oz
  • PEDIGREE Adult Canned Wet Dog Food Chopped Ground Dinner with Chicken, (12) 13.2 oz. Cans

    Open Product Description
    $1.99
    $0.15/oz
  • PEDIGREE Adult Wet Meaty Dog Food w Chicken, Beef, and Beef, Bacon & Cheese, (18) 3.5 oz. Pouches

    Open Product Description
    $17.49
    $0.28/oz
  • 10 for $10.00
    Cesar Classic Loaf in Sauce Chicken & Liver Recipe Dog Food, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.32
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th