Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Chicken Feast in Grilled Chicken Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets Chicken & Tuna Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Cats with Salmon, Adult, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $0.37/oz
  • Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
  • BLUE Tastefuls Natural Food for Adult Cats Variety Pack, 5.5 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $18.99
    $3.45/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Adult Cat Multi-Protein Salmon & Ocean Fish Recipe Food for Cats, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $32.99
    $6.60/lb
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Skipjack Tuna in a Velvety Tuna Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Fancy Feast Gravy Lovers Chicken & Beef Feast in Grilled Chicken Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Chicken in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Buffalo Blue Tastefuls Adult Indoor Chicken & Brown Rice Recipe Food for Cat 5 lb
    Sponsored

    Open Product Description
    $22.99
    $0.29/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tuna Feast in Gravy Grilled Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Chicken in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Reveal Grain Free Tuna Fillet Recipe in Gravy Cat Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizers Flaked Tongol Tuna Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.33/oz
  • Purina Fancy Feast Medleys White Meat Chicken Primavera Gourmet Cat Food, 3 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Chicken Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Fish & Shrimp Feast Flaked Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Flaked Chicken & Tuna Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Tender Beef Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Savory Salmon Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    INABA Churu Chicken Recipe Cat Treat, 0.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Reveal Grain Free Tuna Fillet with Salmon Recipe in Gravy Cat Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Appetizers Gourmet Cat Complement, 1.1 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Beef Feast in Roasted Beef Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Turkey & Giblets Feast Classic Paté Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds Chicken & Salmon Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds Turkey & Cheese Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Tidy Cats 24/7 Performance Light Weight Multi-Cat Clumping Litter, 17 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $26.99
    $0.10/oz
    was $28.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Turkey Feast in Roasted Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Country Style Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Meow Mix Savory Morsels Seafood Favorites Cat Food Variety Pack, 2.75 oz, 12 count

    Open Product Description
    $10.99
    $0.33/oz