Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Mush Dark Chocolate Overnight Oats, 5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Country Crock Homestyle Unsalted Butter 79% Plant-Based Oil Spread, 4 count, 16 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.36/oz
  • Planet Oat Coffee Cake Oatmilk Creamer, 32 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.69
    $0.15/fl oz
  • MorningStar Farms Spicy Buffalo Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almond Coconutmilk Blend, 32 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/fl oz
  • Planet Oat Unsweetened Extra Creamy Original Oatmilk, 52 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.08/fl oz
  • Silk Organic Unsweet Soymilk, 64 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.19
    $0.11/fl oz
  • Silk Dairy-Free Almond Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/fl oz
  • Smart Balance Low Sodium Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.39
    $0.41/oz
  • Smart Balance Whipped Buttery Spread, 13 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.39
    $0.41/oz
  • CALIFIA FARMS Toasted Coconut & Almondmilk Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.29
    $0.11/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Country Crock Original 40% Vegetable Oil Spread, 15 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.01/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • So Delicious Dairy Free Vanilla Coconut Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.59
    $0.49/oz
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Original Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.05/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Blue Diamond Almonds Almond Breeze Unsweetened Vanilla Almondmilk, 96 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.05/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Planet Oat Unsweetened Original Oatmilk, 86 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.84
    $0.06/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Lightlife Smart Bacon Plant-Based Bacon, 5 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $5.29
    $1.06/oz
  • Bob's Red Mill Steel Cut Oats, 24 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
  • Califia Farms Oat Barista Blend Oatmilk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/fl oz
  • Carrington Farms Cracked Pepper & Sea Salt Organic Crounons, 4.75 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.89
    $1.45/oz
  • Silk Unsweet Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.59
    $0.07/fl oz
  • Silk Vanilla Almondmilk, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.55
    $0.09/fl oz
  • Wholesome Pantry Unsweetened Original Almondmilk, half gallon
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.29
    $0.05/fl oz
  • 2 for $11.99
    I Can't Believe It's Not Butter! Creamy! Light 27% Oils Buttery Spread, 45 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Impossible Homestyle Meatballs, 14 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Country Crock Original 38% Vegetable Oil Spread, 45 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.29
    $0.18/oz
  • On Sale! Limit 4
    Impossible Ground Beef, 12 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Fruity Protein Cereal, 8 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
    was $9.29
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Beyond Burger Plant-Based Patties, 4 oz, 2 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz
  • Bob's Red Mill Gluten Free Steel Cut Oats, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.33/oz
  • Bubba Burger Original Veggie Burgers, 3 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Silk Unsweet Cashewmilk with a Touch of Almond, 64 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.39
    $0.08/fl oz