Shop Greek yogurt for a protein-packed morning breakfast, layer it with fresh berries and granola, or use it as a smooth, tangy base for homemade dips and salad dressings during weekday meal prep.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fage Total 2% Milkfat All Natural Reduced Fat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Bowl & Basket Greek Vanilla Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz
  • On Sale!
    Chobani Creations Mocha Tiramisu Greek Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Oikos Pro Mixed Berry Flavored Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Strawberry Banana Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.21/oz
  • locked-in price
    Fage Creamy Dreamy Stracciatella Cultured Cream Dessert, 4.4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.28/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Strawberry on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Toasted Coconut Vanilla Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.38
    $0.16/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dannon Light + Fit Remix Greek Caramel Apple Snickerdoodle Pie Fat Free Yogurt & Mix-Ins, 4.5 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • Cabot Creamery Triple Cream Vanilla Bean Greek Yogurt, 2 lbs
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $3.15 each
  • Fage Total 2% Milkfat All Natural Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • locked-in price
    Fage Creamy Dreamy Peach Cobbler Cultured Cream Dessert, 4.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.28/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Mixed Berry Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Peach Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Cherry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Too Good & Co. Strawberry Blended Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.75/oz
    was $5.88
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dannon Light + Fit Remix Greek Brownie Sundae Fat Free Yogurt & Mix-Ins, 4.5 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • Oikos Triple Zero Lemon Tart Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Too Good & Co. Madagascar Vanilla Zero Sugar Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Boston Cream Pie Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.69
    $0.32/oz
  • On Sale!
    Chobani Coffee Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Too Good & Co. Mixed Berry Blended Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Low Fat Milk, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $3.02/lb
    was $5.88
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Blueberry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bowl & Basket Greek Plain Yogurt, 32 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.15/oz
  • Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.49
    $0.23/oz
  • Cabot Creamery Whole Milk Plain Greek Yogurt, 2 lbs
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.29
    $0.20/oz
  • Oikos Triple Zero Blueberry Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Wild Blueberry Less Sugar Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Strawberry Cheesecake Inspired Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Toasted Coconut Vanilla Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 4th