Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Herr's Authentic Sourdough Pub Style Pretzels, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Olde Tyme Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Peanut Butter Filled Pretzel Nuggets, 22 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.49
    $0.39/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's One Pounder Stix Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Pretzel Rods, 27 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Specials Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Rold Gold Tiny Twists Pretzels Original 16 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • 3 for $9.00
    Snack Factory Pretzel Crisps Buffalo Wing Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.55/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Dot's Homestyle Pretzels Buffalo Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Cheddar Cheese Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Herr's Bite Size Sourdough Pretzels, 16 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Honey Mustard & Onion Pretzel Pieces, 11.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Real Peanut Butter Filled Pretzel Pieces, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels Original Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Utz Braided Honey Wheat Twists Pretzels, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Valued Naturals Yogurt Pretzels, 2.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.00
    $0.29/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Bachman Butter Twist Original Brick Oven Flame-Baked Pretzels, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • 3 for $9.00
    Snack Factory Pretzel Crisps Cheddar Cheese Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.55/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz Peanut Butter Filled Pretzel Bites, 24 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale! Limit 4
    Dot's Homestyle Pretzels BBQ Flavored Seasoned Pretzel Twists, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Low Fat Homestyle Pretzel Rings, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Snyder's of Hanover Low Fat Sourdough Hard Pretzels, 13.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.19
    $0.38/oz
  • 3 for $6.00
    Snyder's of Hanover Seasoned Twisted Pretzel Sticks, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Flipz Dunkin' Pumpkin Spice Donut Covered Pretzels Limited Edition, 6.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.74/oz
  • Unique Snacks Original Sourdough Craft Beer Pretzel Rings, 11oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
  • Unique Snacks Splits Extra Dark Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
  • Tom Sturgis Cheese Pretzels, 7.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.59
    $0.48/oz
  • 2 for $6.00
    Utz Butter Pretzel Sticks 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • 2 for $6.00
    Utz Old Fashioned Sourdough Hards Pretzels, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • On Sale!
    Utz's Old Fashioned Pretzel Rods, 25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.28/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Oct 4th
  • Quinn Peanut Butter Filled Pretzel Sticks, 6.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.69
    $0.88/oz
  • Snack Factory Bites Sea Salt Baked Pretzel Snacks, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.49
    $0.61/oz