Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Hot, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Rotisserie Chicken, Whole - Sold Cold, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Store Prepared Honey Chicken Tenders - Sold Hot

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Pulled Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.62 avg/ea
    $0.69/oz
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Roasted Jerk Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.42/oz
  • Bowl & Basket Buffalo Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Grilled Lemon Herb Chicken Breast - Sold Cold

    Open Product Description
    $13.99 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Plain Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Zesty Pickle Chicken Wings - Sold Hot

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 24 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Roaster Chicken Breast - Sold Cold
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.18 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 8 Piece - Sold Cold, 26 oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.35/oz
  • Store Prepared Pulled Pollo Asado Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Pickle Pulled Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Mixed Fried Chicken, 4 Piece - Sold Cold, 12 oz

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Store Prepared Hot Honey Chicken Tenders - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Dark Fried Chicken, 4 Piece - Sold Cold, 12 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Bowl & Basket Half Rotisserie Chicken - Sold Cold

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • Bowl & Basket Buffalo Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $8.74 avg/ea
    $0.62/oz
    Final cost based on weight
  • Store Prepared Chicken Nuggets - Sold Cold

    Open Product Description
    $6.49 avg/ea
    $0.41/oz
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Hot Honey Chicken Wings - Sold Cold

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Pollo Asado Rotisserie Chicken - Sold Cold, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz
  • Bowl & Basket Roasted Leg Quarter - Sold Cold, 11 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
  • Store Prepared BBQ Chicken Wing Bucket - Sold Cold, 28 oz

    Open Product Description
    $14.99
    $0.54/oz
  • Store Prepared Boneless BBQ Wing Bucket - Sold Cold, 28 oz

    Open Product Description
    $14.99
    $0.54/oz
  • Store Prepared Buffalo Chicken Wing Bucket - Sold Cold, 28 oz

    Open Product Description
    $14.99
    $0.54/oz
  • Store Prepared Rotisserie Chicken - Sold Cold, 33 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.24/oz